Авторські статті

У Міноборони планують створити Центр матеріального забезпечення

   Про це повідомив керівник робочої групи Міністерства оборони України з реформування системи матеріального забезпечення Костянтин Леснік під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.

— Центр буде займатися розробкою зразків, експериментальним випробування, затвердженням, замовлення та перевіркою якості виготовленого речового забезпечення, — розповів Костянтин Леснік.

Допомагає робочій групі втілювати реформи литовський військовий фахівець із реформування системи забезпечення армії Маріус Шульга.

— Сьогодні українська армія лише починає той шлях реформування, який Литва уже пройшла, — зазначив пан Маріус. — Тому я у ролі експерта допомагаю наблизити систему матеріального забезпечення українських бійців до стандартів НАТО.

— Ми повинні наблизится до світових стандартів, аби не лише вітчизняні, а й іноземні виробники, змогли залучатися до забезпечення української армії, — зазначив Костянтин Леснік.

Учасники процесу реформування працюють у кількох напрямках. Один із важливих результатів роботи на сьогодні — це затвердження технічних умов тканини для виготовлення форми.

Також триває розробка трьох концепцій нової форми одягу, яку робоча група планує представити на розгляд Міністру оборони України генерал-полковнику Степану Полтораку вже до кінця травня.

Прес-служба Міністерства оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України