Війна рф проти України

У додатку «Повітряна тривога» звучатиме голос Люка Скайвокера

Голос Люка Скайвокера тепер повідомлятиме українців про небезпеку в англомовній версії програми “Повітряна тривога”. Марк Гемілл зробив відповідне озвучення і додав до повідомлення про скасування тривоги знакові цитати із «Зоряних воєн».

«Англійську версію програми «Повітряна тривога» озвучив посол, американський актор Марк Гемілл. Голос легендарного виконавця ролі Люка Скайвокера повідомлятиме про п’ять видів небезпеки: ракетний удар, артилерійський обстріл, вуличні бої, радіаційну та хімічну загрозу. До повідомлень про відміну тривоги Марк Гемілл також додав знакові цитати з «Зоряних воєн». Крім того, у пуш-повідомленні додатка з’явився заклик підтримати Збройні сили України.

Зазначається, що всі пожертвування, зроблені через додаток «Повітряна тривога», буде переведено через UNITED24 на закупівлю дронів для українських військових.

Марк Гемілл постійно підтримує Україну, українці також дякують компанії Ajax Systems — за партнерство.

Нагадаємо, через додаток “Повітряна тривога” українці можуть отримати повідомлення про початок та завершення п’яти типів тривог: повітряна тривога, артилерійський обстріл, вуличні бої, хімічна загроза, радіаційна небезпека.

Для кожного типу тривоги створено унікальні оповіщення.

Варто пам’ятати про правило двох стін. Це правило описує безпечне приміщення в будинку, в якому можна втекти від пострілів і вибухів. Між людиною та вулицею має бути як мінімум дві стіни, а краще навіть більше. Перша стіна перебирає силу вибуху – зруйнуватися може вікно чи вся стіна. Друга стіна приймає він осколки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України