Право

Пішов у рідне село: військовослужбовця засуджено до 5 років позбавлення волі за дизертирство

За дезертирство зі зброєю під час війни Луганською спецпрокуратурою засуджено військовослужбовця до 5 років позбавлення волі

За публічного обвинувачення прокурорів Луганської спецпрокуратури у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил військовослужбовця Збройних Сил України засуджено до 5 років позбавлення волі за дезертирство із зброєю, вчинене в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 408 КК України).

Прокурори у суді довели, що у червні 2022 року військовий, під час переміщення підрозділу в зону виконання бойових завдань до одного з населених пунктів Луганщини, дезертирував у повній екіпіровці із закріпленим за ним автоматом Калашникова. Самовільно залишивши місце служби, він вирушив у напрямку свого рідного міста. Злочинну діяльність засудженого було припинено військовослужбовцями Військової служби правопорядку ЗС України поблизу місця проживання зловмисника.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України