В Північній Рейн-Вестфалії за 5 років осквернено 3500 християнських церков

Поліція німецької федеральної землі Північна Рейн-Вестфалія за останніх п’ять років, з 2011 по 2016 рік зафіксувала 3500 випадків вандалізму, тобто осквернення християнських церков у цій федеральній землі, повідомляє The Catholic Thing.

Більшість європейців, ймовірно, ніколи не отримають цю інформацію, оскільки поліція у деяких європейських країнах боїться викликати паніку серед населення тим фактом, що вона нездатна забезпечити громадянам фундаментальну безпеку. Але тут в гру включена і політична коректність.

Найгіршим є те, що безпекова криза цього разу не є загрозою із зовні, а з середини Заходу. Німецька канцелярка Ангела Меркель добре сказала, що проблеми Європи не в тому, що в ній забагато мусульман, а в тому, що замало християн. Хоча це – запізніла раціоналізація проблеми, яка виникла, як наслідок дозволу мільйонам мусульман оселитися в Німеччині, в той час коли Європа виявилась пов’язана Шенгенською угодою.

Світські й релігійні провідники Заходу, на жаль, заплуталися в спробах заперечити релігійну компоненту сьогоднішнього тероризму. Навіть і Ватикан, який би мав розуміти фундаментальне значення релігії в житті людини, приєднав свій глос до тих, хто стверджує, що терористичні напади є наслідком торгівлі зброєю, нафтою, жаданням влади, грошей, а не сповідування певної форми релігії.

Здорове суспільство зрозуміло б, що 3500 нападів на християнські церкви тільки в одній європейській провінції – це серйозна небезпека.

Це не означає «війну з ісламом», але постійну боротьбу з тими, включаючи і представників культури, до якої ми належимо, а хто загрожує фундаментам свободи людини і людської гідності.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seven + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh