Авторські статтіТехно

В Росії дітей у школи хочуть доставляти безпілотними дронами, щоб не ремонтувати доріг

Стартував перший етап переговорів між орлівскими чиновниками і власником Facebook Марком Цукербергом з приводу нового IT-кластеру, який буде доставляти дітей з регіону до школи.

Проект соціального повітряного таксі, який розробили винахідники в Орлі, Кіровської області, зацікавив світових виробників безпілотних систем, в тому числі і власника Facebook Марка Цукерберга.

Згідно ідеї, безпілотний дрон високої вантажопідйомності почнуть використовувати для доставки школярів по повітрю з далеко розташованих населених пунктів, де закриті школи, заклади освіти, які продовжують функціонувати.

Такий проект дасть значні переваги уряду регіону, адже досить часто прокуратура забороняє шкільним автобусам перевозити дітей на дорогах із-за наявності величезних ям і вибоїн, а повітряні дрони не вимагають для своєї роботи доріг. У зв’язку з цим, в регіоні можуть заощадити великі суми з бюджету, не витрачаючи гроші на ремонт асфальтового покриття.

Однією з умов запуску дронів буде встановлення в нього чіпа ГЛОНАСС, щоб закордонні інвестори в особі Марка Цукерберга не мали можливості впливати на пересування школярів в Орлі. Комплектуючі для влаштування планують почати виробляти на заводі «Дормаш».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України