В Оптиному заживо згоріла бабця, яка допомагала українським бійцям. Тепер їх залишилося 37 – цивільних кіборгів

Тільки що в своєму будинку згоріла, ймовірно заживо, мешканка селища Дослідне у Донецького аеропорту Марія Горпинич (баба Маша).

Пожежна машина не була допущена в селище з міркувань безпеки, але напевно, навіть, якби була допущена не змогла б в момент приїзду врятувати жінку, так як будинок палав в цей момент, немов напалм …

Про це повідомив Голосу українською Евгеній Каплін на своїй сторінці.

Наш співробітник Родіон в даний момент стоїть біля будинку баби Маші. Будинок в даний момент догорає.

Сподіваємося, що завтра вранці в селище зможуть виїхати пожежні і криміналісти і вдасться встановити причину пожежі та знайти останки баби Маші для поховання.

За нашими припущеннями, причиною пожежі могла стати гасова лампа. У селищі шостий рік немає світла і жителі використовують свічки і гасові лампи для освітлення своїх осель.

У 2014-му баба Маша поховала свого чоловіка, а в 2015-му осколком поранило її сина, який незабаром помер і був похований у воронці від снаряда у власному дворі. Сьогодні в рай пішла баба Маша, відмучившись 5 з половиною років всередині війни … Царство їй небесне!

Три дні тому я був у баби Маші будинку, інспектував якість робіт по відновленню її будинку нашою командою, яка постраждала від численних обстрілів … я радий, що мені пощастило знати цю стійку жінку.

Тепер їх залишилося 37 … цивільних кіборгів в селищі Опитне…

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh