Авторські статті

В Оптиному заживо згоріла бабця, яка допомагала українським бійцям. Тепер їх залишилося 37 – цивільних кіборгів

Тільки що в своєму будинку згоріла, ймовірно заживо, мешканка селища Дослідне у Донецького аеропорту Марія Горпинич (баба Маша).

Пожежна машина не була допущена в селище з міркувань безпеки, але напевно, навіть, якби була допущена не змогла б в момент приїзду врятувати жінку, так як будинок палав в цей момент, немов напалм …

Про це повідомив Голосу українською Евгеній Каплін на своїй сторінці.

Наш співробітник Родіон в даний момент стоїть біля будинку баби Маші. Будинок в даний момент догорає.

Сподіваємося, що завтра вранці в селище зможуть виїхати пожежні і криміналісти і вдасться встановити причину пожежі та знайти останки баби Маші для поховання.

За нашими припущеннями, причиною пожежі могла стати гасова лампа. У селищі шостий рік немає світла і жителі використовують свічки і гасові лампи для освітлення своїх осель.

У 2014-му баба Маша поховала свого чоловіка, а в 2015-му осколком поранило її сина, який незабаром помер і був похований у воронці від снаряда у власному дворі. Сьогодні в рай пішла баба Маша, відмучившись 5 з половиною років всередині війни … Царство їй небесне!

Три дні тому я був у баби Маші будинку, інспектував якість робіт по відновленню її будинку нашою командою, яка постраждала від численних обстрілів … я радий, що мені пощастило знати цю стійку жінку.

Тепер їх залишилося 37 … цивільних кіборгів в селищі Опитне…

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України