Війна РФ проти України

В Одеському сервісному центрі відбулося перше тестування моряків через систему CES 6.0

Вчора в Одеському сервісному центрі Моррічсервіс відбулося перше тестування для підтвердження кваліфікації моряка за допомогою системи Crew Evaluation System 6.0. Комп’ютерне тестування відбувається у рамках експериментального проєкту на виконання Постанови Кабінету Міністрів України №734 від 30.06.2021. Як проходить тестування?

  • Тестування відбувається на спеціальних автоматизованих робочих місцях — для уникнення зовнішнього втручання в процес та відсутності доступу випускника/моряка до інформаційних ресурсів мережі Інтернет.
  • Перед початком тестування, в присутності моряка, активується програма з тестом. Повідомляються умови складання тесту.
  • Тестування відбувається англійською мовою, на одне запитання виділяється 1 хвилина для відповіді.
  • Під час проходження тесту в екзаменаційному класі присутній відповідальний представник від Моррічсервісу та представники Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків (ІППДМ), зокрема, член державної кваліфікаційної комісії.
  • По закінченню тестування моряку видається CES-сертифікат по кожному тесту. Сертифікат формується програмою автоматично та містить особисті дані та відсоток правильних відповідей – загальний та за кожною з тем. Кожен CES-сертифікат підписується присутніми представниками ІППДМ та відповідальним представником Моррічсервісу.
  • Прохідний рівень для успішного складання тесту за будь-яким напрямом складає 70% — відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №734 від 30.06.2021.
  • Моряку надається CES-сертифікат, повідомляється інформація щодо отримання Протоколу ДКК на підставі СES-сертифікату.
  • Під час проходження іспиту використовуються технічні засоби контролю, у тому числі аудіо- та відеофіксація. Матеріали записів зберігаються в Морській адміністрації протягом шести місяців. У разі оскарження результатів тестування, копії записів процесу надаються на запит випускника/моряка.

Ліцензію на користування електронною системою тестування CES надано за підтримки проєкту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS». Нагадаємо, що минулого тижня, завдяки спільній роботі фахівців Міністерства інфраструктури та Міністерства цифрової трансформації, було відновлене функціонування інформаційних систем, пов’язаних з електронними сервісами для моряків.

Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України