В Одесі відбулась конференція, присвячена 150-річчю з дня народження Митрополита Андрея Шептицького

На завершення року присвяченого Митрополиту Андрею Шептицькому, у Християнському гуманітарному економічному відкритому університеті м. Одеси 16 грудня відбулась конференція, присвячена 150-річчю з дня народження Митрополита Андрея.

Вступне слово виголосив ректор університету Валерій Якович Савельев, особливо наголосивши на тому, що Греко-Католицька Церква мала таку велику постать, яку хотіли скрити, приставити в негативному образі, особливо в часі комуністичного режиму.

Екзарх Одеський, Єпископ Михаїл (Бубній), у своїй доповіді представив велич праведного Митрополита, українського Мойсея, підкресливши його працю спрямовану на визволення українського народу з рабства, розбудовуючи Церковне та суспільне життя.

Біографічні нариси з життя  Митрополита Андрея Шептицького представила с. Марія Зарваницька ВС, від Його народження і до завершення земного життя. Особливу увагу акцентувала доповідачка про вплив батьків на життя Митрополита, як вони виховали в Ньому дар вірності Богу і своєму народові.

Доповідь на тему: Криза і реформа українського суспільства: екуменічний приклад Митрополита Андрея Шептицького, представив д-р Зеновій Свереда. Доповідач відкрив надзвичайні факти про діяльність Митрополита Шиптицького, про Його здібності економічні, політичні, вказавши на надзвичайні таланти в розвитку українського суспільства.

Друга частина конференції відбулась при парафії св. ап. Андрія Первозванного, що у м. Одеса. Розпочалася вона із подячної Архиєрейської Літургії, яку відслужив Владика Михаїл (Бубній) і виголосив проповідь про Митрополита Андрея.

Опісля Літургії, в катехетичному залі виступили діти переможці Всеукраїнської гри брейн-ринг “Вивчаємо Митрополита Андрея Шептицького”. Під керівництвом сестер чернечої родини Воплочного Слова діти заспівали прекрасні пісні про Митрополита Андрея, та поділились роздуми про Нього. Д-р Зеновій Свереда представив парафіянам надзвичайну постать праведника українського народу Митрополита Андрея.

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh