Авторські статтіНовини

Папа отримав різдвяні привітання від Дитячої Католицької Акції

У четвер, 17 грудня 2015 р., до Папи Франциска завітали діти та підлітки, які є членами «Дитячої Католицької Акції Італії», щоб скласти йому різдвяні побажання від імені дитячого та дорослого відділів цієї мирянської організації. Ця передріздвяна зустріч з Єпископом Риму вже здавна стала традиційною. Її започаткував ще блаженний Павло VI, а підтримували також святий Іван Павло ІІ та Венедикт XVI. Особливістю ж цієї зустрічі стало те, що вона збіглася з днем народження Папи Франциска.

Святіший Отець подякував гостям за торт і за подарунки, зазначаючи, що ця зустріч завжди приносить йому радість. «Чимало дітей та підлітків, – сказав він, – завдяки вашій асоціації мають можливість якнайближче пізнавати Ісуса, підтримувані в тому, щоб жити Євангелієм у родині, в школі, на парафії, займаючись спортом… Беручи участь в Католицькій Акції, вони почуваються більше залученими у Церкву, відчувають, що Ісус не перебуває десь далеко, але поруч, посеред нас, а це приносить багато радості».

Далі Глава Католицької Церкви прокоментував гасло цьогорічної виховної програми цієї організації, яке звучить: «Мандруючи до Тебе», зазначивши, що «всі ми перебуваємо в мандрівці до Бога, але багато-хто над цим не задумується». Здійснювати ж цю подорож означає іти «шляхом добра, а не зла, прощення, а не помсти, миру, а не війни, солідарності а не егоїзму». У цьому контексті Папа похвалив ініціативу Дитячої Католицької Акції для допомоги мігрантам, які морем прибувають до Італії.

Святіший Отець розповів, як попереднього дня під час загальної аудієнції йому представили п’ятимісячне немовля, що народилося у човні під час подорожі через Середземне море. «Дуже багато дітей прибувають сюди, але не всім це вдається… Тож все те, що ви для цих людей зробите, є дуже добрим, і дякую вам за це, – додав він. – Ви можете зробити особливий вклад в цю ініціативу своїми ентузіазмом і молитвами, яку раджу супроводжувати  якимось відреченням, аби ділитися з іншими дітьми необхідним, якого вони позбавлені».

Джерело: catholicnews.org.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.