Авторські статті

В Одесі стартував шлюпочний похід курсантів факультету ВМС. Фото

15 липня в Одесі стартував шлюпочний похід курсантів першого курсу факультету військово-морських сил Одеської національної морської академії.

Захід розпочався з урочистого шикування особового складу та напутнього слова ТВО начальника факультету військово-морських сил Одеської національної морської академії капітана 1 рангу Ростислава Шарова.

Як повідомив офіцер, похід запланований за маршрутом Одеса-Очаків-Одеса, протяжність якого складає більше 70 миль, і триватиме 10 діб. Розміщення особового складу, харчування та медичне забезпечення організовано на катерах «Іллічівськ» і «Сміла». Курсанти отримають навички командної роботи, на практиці засвоять штурманську підготовку та корабельну організацію, що допоможе у підготовці справжніх знавців морської справи.

Професійна підготовка курсантів-моряків — це один із основних пріоритетів Військово-Морських Сил Збройних Сил України, адже саме від їхньої майстерності залежить майбутнє України як морської держави.

Як зазналося раніше, до 20 липня триває набір для вступу до факультету військово-морських сил Одеської національної морської академії. Усі бажаючі мають змогу подати документи за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Градоначальницька, 20, навчальний корпус № 5.

Міністерство оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України