В Одесі стартував шлюпочний похід курсантів факультету ВМС. Фото

15 липня в Одесі стартував шлюпочний похід курсантів першого курсу факультету військово-морських сил Одеської національної морської академії.

Захід розпочався з урочистого шикування особового складу та напутнього слова ТВО начальника факультету військово-морських сил Одеської національної морської академії капітана 1 рангу Ростислава Шарова.

Як повідомив офіцер, похід запланований за маршрутом Одеса-Очаків-Одеса, протяжність якого складає більше 70 миль, і триватиме 10 діб. Розміщення особового складу, харчування та медичне забезпечення організовано на катерах «Іллічівськ» і «Сміла». Курсанти отримають навички командної роботи, на практиці засвоять штурманську підготовку та корабельну організацію, що допоможе у підготовці справжніх знавців морської справи.

Професійна підготовка курсантів-моряків — це один із основних пріоритетів Військово-Морських Сил Збройних Сил України, адже саме від їхньої майстерності залежить майбутнє України як морської держави.

Як зазналося раніше, до 20 липня триває набір для вступу до факультету військово-морських сил Одеської національної морської академії. Усі бажаючі мають змогу подати документи за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Градоначальницька, 20, навчальний корпус № 5.

Міністерство оборони України

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh