Духовне

В Одесі провели презентацію Катехизму для молоді «Ми йдемо з Христом»

13 листопада 2021 року в Одесі, у катехитичному центрі при катедральному храмі Святого апостола Андрія Первозваного, з благословення владики Михайла Бубнія, екзарха Одеського, для молоді Одеського деканату відбулася презентація Катехизму для молоді «Ми йдемо з Христом».

В Одесі провели презентацію Катехизму для молоді «Ми йдемо з Христом»

Захід організувала Катехитична комісія Одеського екзархату у співпраці з Молодіжною комісією екзархату.

На початку зустрічі до всіх присутніх із вітальним словом звернувся владика Михайло: «Хочу щиро привітати представників Одеського деканату, що прибули сьогодні на цю зустріч-презентацію Катехизму, на спілкування, на розважання, на дискусію, на молитву. Дякую вам, що ви сьогодні присвятили цей час, щоб ми були разом і разом могли крокувати з Христом».

Відтак до присутніх звернувся о. Руслан Остафій, голова Молодіжної комісії Одеського екзархату зазначивши, що сьогодні змінюється молодь, змінюється сприйняття молоді, і всі, хто брав участь в укладанні цього Катехизму, старалися в ньому подати практично все, що турбує сучасну молодь. «Ця книга сьогодні стала посібником не тільки для молоді, а й для священників, котрі працюють з молоддю. Адже молода людина ставить ті питання, які її турбують сьогодні, і цей Катехизм дає відповіді на ці питання».

Основною частиною події була презентація Катехизму УГКЦ для молоді, підготовлена головою Катехитичної комісії Одеського екзархату Оленою Пенязєвою.

У своїй доповіді пані Олена розповіла про історичний екскурс, адресата та завдання Катехизму. Доповідач виклала зміст і структуру книги, а також сюжетну лінію оповідання, яка побудована на Святому Письмі, літургійних текстах, книгах Отців Церкви та Катехизму «Христос – наша Пасха».

У другій половині дня відбулася робота в групах з текстом Катехизму, під час якої завданням для учасників було відтворити на папері допис у соцмережі. Потім представник кожної з груп презентував свої напрацювання.

На завершення презентації владика Михайло подякував організаторам заходу і подарував кожному молодому учасникові примірник Катехизму для молоді «Ми йдемо з Христом». Слід зазначити, що презентація молодіжного Катехизму запланована також в інших деканатах Одеського екзархату Української Греко-Католицької Церкви.

Пресслужба Одеського екзархату

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України