Духовне

На Івано-Франківщині відбулося відкриття нового реколекційного дому

Отці Згромадження Воплоченого Слова відкрили новий реколекційний дім

15 листопада у с. Посіч Старолисецької ОТГ, що на Івано-Франківщині, відбулося відкриття нового реколекційного дому отців Згромадження Воплоченого Слова.

Чин освячення дому та престолу внутрішньої каплиці Благовіщення Пресвятої Богородиці звершив владика Володимир Війтишин, архиєпископ і митрополит Івано-Франківський.

Після чину освячення дому та каплиці відбулася Архиєрейська Божественна Літургія, яку разом із владикою Володимиром співслужили ієрм. Антоній Вацеба, ВС, протоігумен ЗВС в Україні, ієрм. Софрон Зелінський, ВС, відповідальний за цей реколекційний дім, ієрм. Рікардо Кларей, ВС, гість Згромадження з Італії, та багато інших отців Згромадження Воплоченого Слова, які приїхали на цю святкову подію.

Владика Володимир благословив отців на плідну працю в цьому новому домі та  побажав, щоб він був місцем молитви та духовної віднови не тільки для отців, а й для всіх мирян, хто приходитиме молитися у цей дім.

Провіденційно, що цей реколекційний дім, посвячення якого відбулося саме на завершення у Католицькій Церкві Року святого Йосифа, було віддано під опіку цього святого, Обручника Пресвятої Богородиці та опікуна Пресвятої родини.

Новий реколекційний дім святого Йосифа призначений для проведення в ньому духовних вправ, реколекцій, таборів для дітей та молоді, а також різних духовно-відпочинкових заходів, які зазвичай організовують отці Воплоченого Слова.

Складаємо щиру подяку всемилостивому Богу за всі незліченні благодаті, якими Він наділив нас, довіряючи місію проповідування духовних вправ та працю з дітьми та молоддю. Дякуємо всім жертводавцям, які допомагали нам у будівництві цього дому, а також о. Софрону Зелінському, ВС, що особисто опікувався його будовою. Благаємо Господа, Його Пресвятої Матері та святого Йосифа Обручника благословення для всіх апостолятів, що здійснюватимуться в цьому реколекційному домі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України