Новини з Австрії

У ніч на четвер в австрійському Вальс-Зіценхайм було вбито дві жінки

У ніч на четвер в Вальс-Зіценхайм (Флахгау) відбулося подвійне вбивство. Дві жінки були застрелені, підозрюваний у скоєнні злочині затриманий.

Підозрюється, що чоловік вбив свою колишню партнерку і її мати.

Після півночі жителі Едельвейсштрассе почули постріли в сімейному будинку двох жінок. Сусіди негайно викликали поліцію. Прибулі співробітники виявили двох розстріляних біля входу в будинок.

Оскільки було незрозуміло, де знаходиться озброєний злочинець або злочинці, поліцейські прочесали прилеглі сади і будинок недалеко від місця злочину. Потім був задіяний великий контингент силовиків. У нічний пошукової операції брали участь звичайні поліцейські, співробітники Cobra, а також поліцейський вертоліт.

В результаті підозрюваного з двома пістолетами затримали в Санкт-Вольфганг

51-річний чоловік, мабуть, і зробив це подвійне вбивство, застреливши свою колишню партнерку (50 років) і її мати (76 років). Потім він зник на автомобілі. В ту ніч він сам зв’язався з поліцією по телефону служби екстреної допомоги. Через кілька годин після злочину під час розмови співробітникам вдалося переконати його з’явитися в поліцію.

Подальші подробиці поки не відомі. Більш детальна інформація очікується вранці, сказав прес-секретар департаменту поліції землі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України