Війна рф проти України

Авіаційний парк вертолітної ескадрильї 15 бригади поповнився гелікоптером Мі-8МСБ-В

Авіаційний парк вертолітної ескадрильї 15 бригади транспортної авіації імені авіаконструктора Олега Антонова поповнив Мі-8МСБ-В, який пройшов комплексний ремонт та модернізацію на авіапідприємстві АТ «Мотор Січ».

Повідомляється, що окрім нових двигунів, вертоліт отримав й нове навігаційне і радіолокаційне обладнання та засоби зв’язку.

Як зазначили в пресслужбі авіабригади, незабаром, після проведення відповідних підготовчих робіт, “борт буде повністю готовий до виконання завдань за призначенням та стане на бойове чергування“.

Бориспільська авіабригада імені Олега Антонова отримала гелікоптер Мі-8МСБ-В

Серед робіт, що проводяться під час модернізації Мі-8 у варіант Мі-8 МСБ-В – ремоторизація гелікоптера, встановлення нових зразків авіоніки, навігаційної системи, картографічно-планової системи з модулем супутникового зв’язку, тощо.

На оновлену повітряну машину встановлюють нові двигуни ТВ3-117ВМА-СБМ1В виробництва «Мотор-Січ», замість ТВ2-117. Це дозволило покращити його характеристики, наприклад витрата палива знижена з 620 кг/год до 592 кг/годину.

Мі-8 МСБ-В має по три балкові тримачі, на які можна встановити керовані та некеровані ракети, а також бомбове озброєння.

Не гелікоптер встановлено теплові відбивачі, які розсіюють теплове випромінювання, що знижує можливість ураження ракетами з тепловими головками самонаведення.

Бориспільська авіабригада імені Олега Антонова отримала гелікоптер Мі-8МСБ-В

Додатково броньована кабіна та крісло льотчиків. Вертольоти Мі-8 МСБ-В стоять на озброєнні української армії де успішно експлуатуються.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що у квітні армійська авіація Сухопутних військ ЗСУ отримала відремонтований та модернізований гелікоптер Мі-8МТ.

Роботи  були проведені Державним підприємством «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України