Авіаційний парк вертолітної ескадрильї 15 бригади поповнився гелікоптером Мі-8МСБ-В

Авіаційний парк вертолітної ескадрильї 15 бригади транспортної авіації імені авіаконструктора Олега Антонова поповнив Мі-8МСБ-В, який пройшов комплексний ремонт та модернізацію на авіапідприємстві АТ «Мотор Січ».

Повідомляється, що окрім нових двигунів, вертоліт отримав й нове навігаційне і радіолокаційне обладнання та засоби зв’язку.

Як зазначили в пресслужбі авіабригади, незабаром, після проведення відповідних підготовчих робіт, “борт буде повністю готовий до виконання завдань за призначенням та стане на бойове чергування“.

Серед робіт, що проводяться під час модернізації Мі-8 у варіант Мі-8 МСБ-В – ремоторизація гелікоптера, встановлення нових зразків авіоніки, навігаційної системи, картографічно-планової системи з модулем супутникового зв’язку, тощо.

На оновлену повітряну машину встановлюють нові двигуни ТВ3-117ВМА-СБМ1В виробництва «Мотор-Січ», замість ТВ2-117. Це дозволило покращити його характеристики, наприклад витрата палива знижена з 620 кг/год до 592 кг/годину.

Мі-8 МСБ-В має по три балкові тримачі, на які можна встановити керовані та некеровані ракети, а також бомбове озброєння.

Не гелікоптер встановлено теплові відбивачі, які розсіюють теплове випромінювання, що знижує можливість ураження ракетами з тепловими головками самонаведення.

Бориспільська авіабригада імені Олега Антонова отримала гелікоптер Мі-8МСБ-В

Додатково броньована кабіна та крісло льотчиків. Вертольоти Мі-8 МСБ-В стоять на озброєнні української армії де успішно експлуатуються.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що у квітні армійська авіація Сухопутних військ ЗСУ отримала відремонтований та модернізований гелікоптер Мі-8МТ.

Роботи  були проведені Державним підприємством «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон».

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh