Економіка

У Нікополі зупиняє роботу завод феросплавів: стало відомо про причину

Нікопольський феросплавний завод оголосив, що він змушений тимчасово зупинити своє виробництво в зимовий період.

Причина цього рішення пов’язана з обстрілами з боку російських окупантів, що продовжуються, інформує прес-служба підприємства.

Адміністрація заводу наголосила, що Нікополь у Дніпропетровській області розташований лише за 5 кілометрів від тимчасово окупованого Енергодару, що робить його постійною мішенню для обстрілів ворожої артилерії. У зв’язку з цією загрозою керівництво підприємства змушене вжити заходів для забезпечення безпеки персоналу та збереження обладнання.

Через нестабільну ситуацію та ризик переривання поставок енергоресурсів, таких як електроенергія та вода, адміністрація заводу ухвалила рішення про тимчасове зупинення виробництва феросплавної продукції. У той же час працівники продовжуватимуть вести роботи з модернізації обладнання та енергокомунікацій, які пошкоджувалися в результаті обстрілів.

Представники підприємства також наголосили, що як тільки буде усунуто загрозу обстрілу енергосистеми України, виробництво буде відновлено.

Зазначимо, що Нікопольський феросплавний завод, заснований 1968 року. Він є одним із найбільших у Європі та другим за обсягом виробництва марганцевих сплавів у світі, що становить понад 11% від світового виробництва феросплавів. Значна частина продукції заводу прямує експорту.

Станом на власником контрольного пакету акцій підприємства є олігарх Ігор Коломойський.

До речі, 6 листопада Шевченківський районний суд м. Києва ухвалив рішення перенести засідання з розгляду клопотання щодо зміни запобіжного заходу для олігарха Ігоря Коломойського на 10 листопада. Раніше повідомлялося, що суд ухвалив рішення про збереження олігарха Ігоря Коломойського під вартою, відмовивши у зміні запобіжного заходу на домашній арешт.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України