ЄС|NATO

Угорщина має намір зірвати вступ України до ЄС

Прагнення України стати частиною Європейського союзу можуть розбитися об стіну, збудовану Угорщиною.

Політичний директор прем’єра Угорщини Балаш Орбан офіційно заявив, що Будапешт усіма силами намагатиметься зірвати початок переговорів про можливий вступ України до ЄС, доки не будуть виконані угорські вимоги, особливо щодо закону про освіту.

Про це він заявив в інтерв’ю нідерландській телерадіокомпанії NOS.

“Угорщина завжди була прихильником зближення України з Європейським Союзом”, – сказав він, додавши однак, що жорсткіший мовний закон все змінив.

Він також підтвердить наміри офіційного Будапешта блокувати старт переговорів щодо членства України у Європейському Союзі.

“Ми блокуватимемо доти, доки проблему не буде вирішено”, – заявив Орбан.

За його словами, нові закони зробили життя угорців в Україні нестерпним.

Він висловлює обурення щодо нещодавно прийнятого в Україні закону, який вимагає від нацменшин, не лише угорської, здобувати принаймні 70 відсотків освіти українською мовою.

“Діти, які виростають в угорськомовній родині в Україні, сильно відставатимуть у школі. Ми не можемо з цим погодитися. Позиція Угорщини дуже чітка: поки існує цей закон, з українцями не може бути дискусій щодо їх інтеграції до Євросоюзу. Позиція Угорщини абсолютно чітка : поки існує цей закон, не може бути жодних дискусій з українцями щодо їхньої інтеграції до Європейського Союзу”, – заявив Балаш Орбан.

Нагадаємо, Віктор Орбан, один із найпомітніших вкрай правих політиків Європи, послідовно йшов проти Європи. І після останньої зустрічі з Путним він опинився у політичній ізоляції.

Орбан послідовно просуває у Європі кремлівські наративи. Зокрема, виступає категорично проти інтеграції України до Євросоюзу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України