Авторські статтіТехно

В НАТО випробували стратегічний безпілотник. Відео

1Під час випробувального польоту апарат зумів піднятися на висоту 12,1 тисячі метрів. Перший з п’яти літальних апаратів буде доставлений на базу в 2016 році, а прийнятий на озброєння НАТО в 2017-му.
Американська компанія Northrop Grumman спільно з фахівцями НАТО провела випробування стратегічного безпілотного літального апарату AGS. Про це повідомляє Корреспондент.net.


Під час випробувального польоту апарат провів у повітрі 2,5 години і зумів піднятися на висоту 12,1 тисячі метрів. Випробування безпілотника, який розробляється в інтересах НАТО на базі RQ-4 Global Hawk, визнані успішними.
Відзначається, що в ході польоту AGS перевірялася робота системи спільного управління, яка дозволить передавати контроль над безпілотником від одного оператора іншому.
За повідомленням Defense News, в загальній складності Північноатлантичний альянс замовив п`ять безпілотників AGS. Вони будуть приписані до авіабази на острові Сігонелла в Італії.
Покупку безпілотників оплатили 15 країн – членів НАТО: Болгарія, Чехія, Данія, Естонія, Німеччина, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Норвегія, Польща, Румунія, Словаччина, Словенія і США. Апарати будуть використовуватися в інтересах усіх учасників НАТО.
Як очікується, перший AGS буде доставлений на Сігонеллі в 2016 році, а його прийняття на озброєння НАТО відбудеться в 2017-му.
AGS при довжині 14,5 метра і розмаху крила 39,9 метра зможе виконувати польоти на швидкості до 630 кілометрів на годину. Апарат зможе перебувати в повітрі до 32 годин і підніматися на висоту 18,3 тисячі метрів.

Відео: Northrop Grumman

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.