Авторські статтіДуховне

У Мукачеві з’являться вулиці Мички, Гузара та Шептицького

Рішення «Про перейменування назви вулиць провулків, площ міста Мукачева» прийнято на черговій сесії міськради.

У Мукачівській міськраді зазначають, що розглянули звернення президента Національної академії мистецтв України, лауреата Національної премії України ім.Т.Шевченка Чебикіна Андрія та голови Закарпатської організації Національної спілки художників України, народного художника України Кузьми Бориса.

У звернені йшлося про перейменування вулиці Борканюка Олекси на честь народного художника України, почесного академіка Національної академії мистецтв України Мички Золтана.

Також, зважаючи на прохальний лист пароха Успенського греко-католицького Собору, декана Мукачева ставрофорного протоієрея  Йосипа Ловски про увіковічення постать блаженнійшого кардинала Любомира Гузара, голови Української греко-католицької церкви, назвавши його іменем одну з вулиць міста вулицю, депутатами вирішено вулицю  Степана Бандера перейменувати на вулицю Гузара Любомира.

Міська рада розглянула і звернення голови МО “Союз Чорнобиль України” Товчка Олексія з проханням увічнити пам’ять  Митрополита Шептицького Андрея назвавши його іменем одну з вулиць міста.

Тому, депутатами вирішено вулицю Шухевича Романа перейменувати на вулицю Шептицького Андрея.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

5 + 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.