Новини

В Мукачеві забезпечені тестами на коронавірус та посилюють протиепідемічні заходи

У Мукачеві й надалі проводять протиепідемічні заходи з метою запобіганню поширенню коронавірусу COVID-19.

Сьогодні на засіданні обласної протиепідемічної комісії вирішили впровадити школах, садках, вишах Закарпатської області – тритижневий карантин до 3 квітня. Діятиме карантин в школах, садочках, мистецьких закладах й Мукачева вже від завтра.

Обмежуються та скасовуються всі масові заходи в місті. Міський транспорт буде оброблятися дизенфікційними засобами тричі на день. Це саме стосується місць зупинок громадського транспорту та інших місць перебування містян. Прийом громадян пропонується перевести у телефонний режим або в режим надання електронних послуг.

Сімейні лікарі та медсестри постійно інформують населення про симптоми коронавірусу та як діяти при їх виникненні. З 06:00 по 00:00 функціонує call-центр за номером 0800503118, де можна отримати консультацію лікаря телефоном. Всіх медичним працівників забезпечили засобами захисту: медичними масками, костюмами, рукавичками, респіраторами. Лікарі та медсестри ознайомлені з алгоритмом дій при підозрі пацієнта на коронавірус COVID-19. Ряд інформативних профілактичних заходів проводять у місцях торгівлі харчовими продуктами: ринках, магазинах.

Нагадаємо, що наприкінці лютого Мукачівська центральна районна лікарня придбала реагенти для тестування на коронавірус. Зразки братимуть у пацієнтів з підозрою на коронавірус. Дослідження проводитимуть у реальному часі на ПЦР апараті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України