В Мукачеві забезпечені тестами на коронавірус та посилюють протиепідемічні заходи

У Мукачеві й надалі проводять протиепідемічні заходи з метою запобіганню поширенню коронавірусу COVID-19.

Сьогодні на засіданні обласної протиепідемічної комісії вирішили впровадити школах, садках, вишах Закарпатської області – тритижневий карантин до 3 квітня. Діятиме карантин в школах, садочках, мистецьких закладах й Мукачева вже від завтра.

Обмежуються та скасовуються всі масові заходи в місті. Міський транспорт буде оброблятися дизенфікційними засобами тричі на день. Це саме стосується місць зупинок громадського транспорту та інших місць перебування містян. Прийом громадян пропонується перевести у телефонний режим або в режим надання електронних послуг.

Сімейні лікарі та медсестри постійно інформують населення про симптоми коронавірусу та як діяти при їх виникненні. З 06:00 по 00:00 функціонує call-центр за номером 0800503118, де можна отримати консультацію лікаря телефоном. Всіх медичним працівників забезпечили засобами захисту: медичними масками, костюмами, рукавичками, респіраторами. Лікарі та медсестри ознайомлені з алгоритмом дій при підозрі пацієнта на коронавірус COVID-19. Ряд інформативних профілактичних заходів проводять у місцях торгівлі харчовими продуктами: ринках, магазинах.

Нагадаємо, що наприкінці лютого Мукачівська центральна районна лікарня придбала реагенти для тестування на коронавірус. Зразки братимуть у пацієнтів з підозрою на коронавірус. Дослідження проводитимуть у реальному часі на ПЦР апараті.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh