NATO відміняється. Таран: відповідність стандартам NATO є недосяжною метою для ЗСУ

Два міністри, дві концепції.

Сьогодні новий міністр оборони сказав про те, що відповідність стандартам НАТО є недосяжною метою для ЗСУ. Ось прямо так і сказав, це абсолютна цитата:

=====
… замість амбітної, але недосяжною найближчим часом, мети – повної адаптації ЗСУ до стандартів НАТО, у нас повинна бути цілком досяжна мета – максимальне забезпечення можливості ВСУ взаємодіяти з силами Альянсу …
=====

А два роки тому Міністр оборони України Степан Полторак доповідав цілком чіткі плани і цілі з досягнення сумісності з протоколами НАТО. І теж цитата, щоб не виривати з контексту:

=====
… Ми поставили перед собою амбітні плани з придбання стандартів Альянсу до кінця 2020 року – ми над цим працюємо. За підсумками двох років, відсоток виконання – 90% від запланованих заходів. Але ще раз кажу – це буде залежати від обставин, в яких ми будемо знаходитися …
=====

Ось обставини нас і підкосили. Ім’я цій обставині – Зеленський. Йому потрібно відтягнути нас назад, змусити країну знову топтатися на перехресті невизначеності.

Стандарти НАТО були досяжною метою. Стандарти НАТО – це ж не про розмір заробітної плати, це залежить від економіки. Стандарти – це технології і протоколи, системи та взаємодії. Це, в тому числі, скасування старих статутів (упс, Зеленський ветував закон про скасування стройового Статуту).

Стандарти НАТО були досяжною метою! І в цьому році вперше в Києві повинна проходити парламентська асамблея НАТО-Україна! І планувалося саме там і звітувати про завершальних етапах! Ау! Нові! Зелені! Ви тепер будете розповідати про недосяжність мети?

Як корабель назвеш, так він і попливе. І якщо Міністр Полторак ставив завдання відповідати, то міністр Таран цю задачу згортає. Корабель приплив.

Гірше ̶н̶е̶ ̶ буде, я дізнавався.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh