Авторські статті

NATO відміняється. Таран: відповідність стандартам NATO є недосяжною метою для ЗСУ

Два міністри, дві концепції.

Сьогодні новий міністр оборони сказав про те, що відповідність стандартам НАТО є недосяжною метою для ЗСУ. Ось прямо так і сказав, це абсолютна цитата:

=====
… замість амбітної, але недосяжною найближчим часом, мети – повної адаптації ЗСУ до стандартів НАТО, у нас повинна бути цілком досяжна мета – максимальне забезпечення можливості ВСУ взаємодіяти з силами Альянсу …
=====

А два роки тому Міністр оборони України Степан Полторак доповідав цілком чіткі плани і цілі з досягнення сумісності з протоколами НАТО. І теж цитата, щоб не виривати з контексту:

=====
… Ми поставили перед собою амбітні плани з придбання стандартів Альянсу до кінця 2020 року – ми над цим працюємо. За підсумками двох років, відсоток виконання – 90% від запланованих заходів. Але ще раз кажу – це буде залежати від обставин, в яких ми будемо знаходитися …
=====

Ось обставини нас і підкосили. Ім’я цій обставині – Зеленський. Йому потрібно відтягнути нас назад, змусити країну знову топтатися на перехресті невизначеності.

Стандарти НАТО були досяжною метою. Стандарти НАТО – це ж не про розмір заробітної плати, це залежить від економіки. Стандарти – це технології і протоколи, системи та взаємодії. Це, в тому числі, скасування старих статутів (упс, Зеленський ветував закон про скасування стройового Статуту).

Стандарти НАТО були досяжною метою! І в цьому році вперше в Києві повинна проходити парламентська асамблея НАТО-Україна! І планувалося саме там і звітувати про завершальних етапах! Ау! Нові! Зелені! Ви тепер будете розповідати про недосяжність мети?

Як корабель назвеш, так він і попливе. І якщо Міністр Полторак ставив завдання відповідати, то міністр Таран цю задачу згортає. Корабель приплив.

Гірше ̶н̶е̶ ̶ буде, я дізнавався.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України