В Молдові проходить мітинг за інтеграцію в ЄС

Прямо зараз в Кишиневі проходить мітинг за інтеграцію Молдови до Європейського Союзу. Тисячі людей зібралися в столиці, що б висловити свою думку і вона звучить так: “Євроінтеграція через об’єднання з матір’ю-Батьківщиною Румунією”

Запущено незворотній процес, коли від “російської імперії” відриваються колишні сателіти, причому навіть найближчі. Не забуваймо, що напередодні Молдову відвідала делегація з Білорусі, яка вивчала євроінтеграційний досвід Кишинева. Старий світ валиться і нові, глобальні процеси, що не входять в загальну доктрину “русского мира” йдуть переможним шляхом на хвилі думки громадян, а не продажних політиків, які грають під нафтогазову дудку Кремля.

Мітинг подібного масштабу не просто говорить, він кричить – “Русский мир не пройде” І в цій ситуації, ракова пухлина Молдови, у вигляді Придністров’я, ще може про себе нагадати, але навряд чи в Білокам’яній вирішаться діяти на такій далекій віддалі, тим більше, що Румунія не залишиться осторонь. А разом з Румунією та ЄС, НАТО …

Так, “російський світ” втратив Молдову, остаточно і безповоротно, підсумовує блогер Злий Одессит.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh