Авторські статті

В Молдові проходить мітинг за інтеграцію в ЄС

Прямо зараз в Кишиневі проходить мітинг за інтеграцію Молдови до Європейського Союзу. Тисячі людей зібралися в столиці, що б висловити свою думку і вона звучить так: “Євроінтеграція через об’єднання з матір’ю-Батьківщиною Румунією”

Запущено незворотній процес, коли від “російської імперії” відриваються колишні сателіти, причому навіть найближчі. Не забуваймо, що напередодні Молдову відвідала делегація з Білорусі, яка вивчала євроінтеграційний досвід Кишинева. Старий світ валиться і нові, глобальні процеси, що не входять в загальну доктрину “русского мира” йдуть переможним шляхом на хвилі думки громадян, а не продажних політиків, які грають під нафтогазову дудку Кремля.

Мітинг подібного масштабу не просто говорить, він кричить – “Русский мир не пройде” І в цій ситуації, ракова пухлина Молдови, у вигляді Придністров’я, ще може про себе нагадати, але навряд чи в Білокам’яній вирішаться діяти на такій далекій віддалі, тим більше, що Румунія не залишиться осторонь. А разом з Румунією та ЄС, НАТО …

Так, “російський світ” втратив Молдову, остаточно і безповоротно, підсумовує блогер Злий Одессит.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України