Авторські статті

Обстановка на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО

   Підрозділи Держприкордонслужби продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та незаконними збройними формуваннями.

Учора незаконні збройні формування з використанням стрілецької зброї здійснили обстріл блокпосту «Золоте», на якому несуть службу прикордонники та військовослужбовці ЗСУ. Вогонь вівся з боку н.п. Первомайськ. Військовослужбовці відкрили вогонь у відповідь. Постраждалих немає.


Російські найманці продовжували використовувати безпілотні літальні апарати для здійснення повітряної розвідки. Загалом протягом доби в межах Луганської та Донецької областей зафіксовано політ 15 БПЛА.
Прикордонники Донецького загону в районі н.п. Талаківка виявили касету, споряджену 4-ма 82 мм мінами. На місце виявлення були викликані спеціалісти, які знешкодили їх на місці шляхом підриву.
У контрольному пункті «Георгіївка» були виявлені паспорти та грошові кошти, які перевозила громадянка України. Під заднім сидінням автомобіля «Фольксваген» було виявлено 10 паспортів України на ім’я різних осіб, 75 карток різних банків та грошові кошти в сумі понад 155 тисяч гривень. Дану громадянку передано співробітникам СБУ.
А в контрольному пункті «Миколаївка» у ще однієї громадянки України, яка їхала з підконтрольної бойовикам території, виявлено підроблену перепустку. Дану громадянку передано співробітникам МВС в Донецькій області.
Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи щодо припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього було затримано 6 транспортних засобів, які намагалися об’їхати контрольні пости, що були на їх шляху. Автівки перевозили горілчані вироби, продукти харчування тощо. Належних документів на вантажі не було. Дані транспортні засоби передані представникам фіскальної служби для прийняття правового рішення.
Також через пункт контрольний «Курахове» для жителів Донецької області прослідувало 15 вантажних автомобілів з 300 тоннами гуманітарного вантажу від уряду Швейцарії.

Держприкордонслужба

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України