Авторські статтіДіаспора

В Мілані виступить український музичний етно-гурт ”ДахаБраха”

Етно-гурт ДахаБраха вже понад 10 років представляє Україну за кордоном. Виконавці неодноразово ставали першими українськими музикантами на престижних світових фестивалях.

ДахаБраха тривалий час були популярнішими за кордоном, а не в Украні. Це й не дивно, адже проект не мав аналогів у світі. Тепер про гурт добре знають і на Батьківщині, тому квитки на концерти ДахаБрахи розкуповують за кілька місяців.

Свій музичний жанр гурт називає етно-хаосом, магічно поєднуючи величезну кількість інструментів: басові барабани, флейту, фортепіано, віолончель, джембе, акордеон, бугай, укулеле, кахон, діджеріду та інші. Вправно орудують ними лише чотири пари рук – Марко Галаневич, Ніна Гаренецька, Ірина Коваленко та Олена Цибульська.

Художнім керівником ДахиБрахи є режисер Влад Троїцький, який заснував гурт у 2004 році на базі театру “Дах”. До слова, назва колективу походить від староукраїнських слів “давати” та “брати”. Уже 13 років ДахаБраха репрезентують Україну на світовій сцені, і досягнення гурту справді вражають!

Пісн ДахаБрахи обрали саундтреком до реклами Девіда Бекхема.

Концерт ДахаБраха відбудеться 14 червня 2018 року у Мілані за адресою Palazzo Litta Cultura Corso Magenta, 24, 20121 Milano

Початок о 20,30. Замовити квитки можна на www.ticketone.it , вартість від 13, 80Є.

Концерт пройде в рамках українського дня на фестивалі “Mappe”

5.00 – 01.00 Границі | Виставка фотографіі та візуального мистецтва

19.00 – 20.00 Фокус Україна – Переписати сьогодення. Мистецтво роздумує над перевизначенням геополітичних кордонів.

7.00 – 8.30 вечір dj-set

21:00 – 22:00 Вибір короткометражних фільмів куратора Кирила Марікуци, Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів з

10.00 – 23.30 концерт “ДахаБраха”

11.30 – 1,00 д.е.-комплект

“Mappe” – це чотириденний фестиваль, що пройде з 13 по 16 червня 2018 року, присвячений географії сучасної творчості. Кожного дня гучна програма живої музики, фотографії, візуального мистецтва та кіно, розповідає про США/Мексику, Україну, Іран, Туреччину.

Виступ DakhaBrakha із піснею ‘Yanky’  у Glastonbury- Великобританія. (2016)

Виступ ДахаБраха на головному музичному телешоу Великобританії “Later… with Jools Holland”

Своїм шаманським фолком ДахаБраха вже давно підкорили сцени різних престижних фестів світу: Roskilde Festival, WOMAD Festival, Festival ‘ ?t? de Qu?bec, Eurock?ennes de Belfort, Sziget Festival Official, Luminato Festival тощо. Бажаємо гурту невичерпного натхнення та нових успіхів!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України