Життя

10 інтимних етапів у відносинах

Як правило, всі відносини рухаються вперед невеликими кроками — певними етапами.

Перед викладом основної думки у цій статті, важливо відзначити, що всі відносини унікальні. Всі вони відрізняються не тільки обставинами, але і самими особами, які беруть участь у формуванні нових почуттів. Все це робить відносини унікальними та неповторними від однієї парі до іншої.

У всіх нас є унікальний набір рис, які знаходять свій відгук у наших відносинах. І коли обидва партнери вирішують бути разом, ці особливості зливаються воєдино. Очевидно, що відносини стають більш складними і глибокими одночасно. І тому, набагато простіше узагальнити деякі факти, але не варто забувати, що в житті завжди є місце для виключення. Тім не менш, у сучасному житті вже можна виділити деякі тенденції у розвитку відносин.

Як правило, всі відносини рухаються вперед невеликими кроками — певними етапами. Ці етапи визначають поворотні моменти в спілкуванні двох людей, які можуть дати зрозуміти, як саме все розвивається і наскільки глибокий зв’язок між партнерами. Знову ж таки, хоч всі відносини унікальні, цілком розумно припустити, що більшість пар буде слідувати за узагальненим шляху, який зустрічається у більшості. І саме ці етапи ми постараємося описати:

Етап 1: Перша зустріч

Це етап, з якого все починається. У деяких пар, це відбувається спонтанно. Просто в один прекрасний момент дві незнайомих людини зустрічаються в абсолютно випадковому місці. Для деяких ця зустріч, яка відбувається чітко за запланованим сценарієм. Можливо, ці двоє незнайомців створені один для одного. Або, може бути, вони прийняли зважене рішення побудувати романтичні стосунки один з одним.

Етап 2: Знайомство один з одним

Для людей, які зустрічаються вперше, це етап, на якому обидва дійсно намагаються скласти найбільш позитивні враження про себе. Вони хочуть підтримати ту хімію, яка утворилася між ними при першій зустрічі. Обидва намагаються досліджувати поверхню один одного, щоб по-справжньому побачити, чи є там щось, що ви можете використовувати для подальшого розвитку відносин. Для тих, хто вже є друзями, це черговий момент для обох, щоб дізнатися один одного краще, але вже з іншого боку. Ви вже знайомі давно або всього пару місяців, але ви знаєте один одного краще, ніж інші. Тим не менш, ви ще ніколи не дивилися один на одного як на об’єкт романтичного інтересу.

Етап 3: Молода і безневинна любов

Це етап відносин, де все ще так свіжо і ново. Це завжди цікаво і хвилююче. Зазвичай, через цей етап проходять практично всі парі. Вони відчувають, що ніщо не зможе зруйнувати їх союз сердець, тому що все ідеально. Навіть якщо всі навколо буде валитися, вам буде здаватися, що ваші почуття занадто сильні, щоб упасти під зовнішніми чинниками.

Етап 4: Виявлення дратівливих моментів

Тепер, коли молода і безневинна любов проходить, проблеми та недосконалі частини кожного з партнерів починають спливати на поверхню. Цей етап відносин знаменні саме тим, що ви починаєте знайомитися один з одним ще краще, відкриваючи для себе не найпривабливіші риси характеру свого партнера. Саме тому навколишній світ і ваші відносини вже не будуть здаватися такими ідеальними.

Етап 5: Ігнорування дратівливих моментів

Коли дефекти і недоліки особистостей починають проявлятися, кожен з них завжди намагається придушити або ігнорувати їх. Партнери не хочуть заплямувати свої почуття такими дрібницями, які не псували їм враження один від одного на перших порах. І тому, вони докладуть справжні зусилля, щоб просто «притертися» один до одного, ігноруючи всі недоліки. Вони будуть діяти так, як ніби все ще чудово в їх відносинах. Це схоже на стадію заперечення того, що все стає реальним.

Етап 6: Реальність замінює романтику

Ви можете ігнорувати недоліки свого партнера так довго, наскільки вистачить сил. Але з появою справжніх проблем, вам доведеться прийняти вольове рішення і почати дивитися правді в очі. Всі доходити до такого моменту, коли ви обидва зобов’язання пов’язані вирішувати проблеми разом, без взаємних претензій. Коли цей етап настає тоді реальність починає замінювати романтику, нещодавно розтаяну в повітрі.

Етап 7: Період виправлення

І тільки тоді, коли ви докладете зусиль, щоб протистояти негативним аспектам ваших відносин, які є вже менш досконалими, ніж на самому початку, ви розумієте, що вам доведеться зробити кілька промов самому. Потрібно докласти власні зусилля для того, щоб зустріти свого партнера на півдорозі. І ви також повинні робити все можливе, намагаючись проявити свою кращу сторону. І іноді це полягає у необхідність внести деякі корективи в те, як ви будете себе вести у відносинах.

Етап 8: м’яка байдужість і роздратування

Ви воюєте. Ви здаєтеся. Ви не погоджуєтесь і знаходьте компроміси. Цей етап досить складний для обох партнерів. І вам стає все важче знаходити спільну мову в будь-яких аспектах вашого спільного життя. І навіть в момент просвітлення, ви вже не відчуваєте того завзяття, як раніше.

Етап 9: Відродження пристрасті

Цей етап нагадає вам, чому ви зважилися розділити своє життя з цією людиною. Ваші почуття спалахнуть з новою пристрастю, і ви зможете зрозуміти, що ви любите свою другу половинку сильніше життя. Ви зрозумієте, чому ви так довго терпіли всі негаразди і разом долали перешкоди на своєму шляху. І саме з цим усвідомленням ві обидва почнете жити в світі.

Етап 10: Нескінченна любов

І після цього, як тільки ві примирилися зі своїми недоліками, подолали всі проблеми і покохали один одного заново, ви будете жити в практично нерушимий союз. Ваше життя вже не буде такою, як раніше, тому що ваші серця з’єднання єдналися воєдино.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.