Новини

В Литві проходять навчання, військові кораблі дев’яти країн НАТО

За інформацією Міноборони Литви, маневри Baltic Fortress – 2015 в територіальних водах країни триватимуть до 14 травня, передає Joinfo.ua.

У маневрах задіяні 20 військових кораблів, а також литовсько-німецька команда підводних плавців і два літаки ВПС Литви. У Міноборони наголосили, що перед учасниками маневрів стоять завдання відпрацювання взаємодії з партнерами по НАТО при виконанні міжнародних операцій, у тому числі взаємодії з силами швидкого реагування альянсу. Ці завдання треба вирішувати в ході маневрування, стрільб, розмінування, перехоплення та конвоювання суден, здійснення пошуково-рятувальних робіт.

У навчаннях беруть участь кораблі з Бельгії, Великобританії, Німеччини, Латвії, Литви, Нідерландів, Норвегії, Польщі та Естонії, а також литовсько-німецька команда підводних плавців і два літаки ВПС Литви.

Навчання Baltic Fortress країни Балтії проводять щорічно з почергової зміною організаторів. Раніше масштаби маневрів обмежувалися кораблями, приписаними до створеної в 1998 році балтійської протимінної ескадрі BALTRON.

У квітні у Литві пройшли міжнародні маневри НАТО “Вогняний грім” (Fire Thunder) за участю самохідних 155-міліметрових гаубиць ЗС США Paladin M109A6.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України