Авторські статтіНовини з Австрії

В австрійському Лінці обирали «Міс Австрія 2018»

Ввечері в суботу, 1 вересня, в Design Center Linz пройшов фінал конкурсу краси «Міс Австрія 2018». При великому скупченні глядачів і представників австрійських засобів масової інформації серед переможців регіональних конкурсів краси була обібрана найкрасивіша дівчина Австрії.

Два десятка самих чарівних дівчат Австрії, що представляють всі федеральні землі, безумовно мріяли отримати заповітний для себе титул «Міс Австрія 2018». Удача посміхнулася лише однією з них.

Новою «Міс Австрія 2018» стала Даніела Зівков! Даніела раніше стала переможцем конкурсу «Міс Верхня Австрія 2018» і, можливо, стіни Design Center в Лінці допомогли їй здобути перемогу, оскільки кожна з претенденток мала рівні шанси зі своїми конкурентками і журі було складно визначити переможницю конкурсу краси.

Віце-міс стали діючі «Міс Форарльберг 2018» Ізабелла Іон і «Міс Штирія 2018» Сара Пош.

Що відомо про нову «Міс Австрія 2018»? Даніела Зівков — майбутній офіцер, тайський боксер.

В якості нагороди «Міс Австрія 2018», крім корони з тисячею кристалами Сваровські, отримала новенький автомобіль Peugeot 308 GT Line, вартістю 32 з половиною тисячі євро.
Для 21-річної мешканки Лінца перемога стала дуже емоційною подією в житті — збулася її мрія. «Я з працею можу в це повірити», — говорити Даніела, не приховуючи сліз щастя. Особливо важливим для неї було виграти титул «Міс Австрія 2018» у себе вдома.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України