Авторські статтіНовини з Австрії

Глава австрійського МЗС знову станцювала

31 серпня голова австрійського міністерства закордонних справ Карін Кнайсль, на прес-конференції, що завершувала неформальну зустріч глав зовнішньополітичних відомств країн-учасниць Європейського союзу, яка проходила у Відні 30 і 31 серпня, розповіла про танці зі своїм британським колегою Джеремі Хантом.

«Вчора був дуже надихаючий вечір. Але танець не несе якого-небудь політичного чи юридичного сенсу, неважливо, я танцюю з Джеремі або з ким завгодно на цій планеті», — сказала Кнайсль. «Я танцювала з такою кількістю чоловіків у моєму житті, я б ніколи…», — продовжила Кнайсль, посміхаючись, коли присутня тут же глава європейської дипломатії Федеріка Могеріні перервала її словами «На цьому місці я б краще зупинилася», викликавши хвилю сміху серед присутніх на прес-конференції.

До речі, кажуть, що Кнайсль і Хант танцювали босанову і, за словами міністра закордонних справ Австрії, Хант відмінний партнер.

Раніше бурю обговорень викликав танець Карін Кнайсль на її власному весіллі, де її партнером по танцю став президент Росії Володимир Путін.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України