Авторські статтіНовини з Австрії

В Лінці наркоман відкрив стрілянину з вікна по перехожих на вулиці

Чотири людини отримали поранення після того, як 26-річний молодий чоловік відкрив стрілянину з вікна будинку, розташованого за Freistädter Straße

Інцидент стався у пятницю ввечері близько половини десятого біля будинку № 29 по Freistädter Straße. 26-річний наркоман прийшов до свого знайомого в гості, розвіяти свою нудьгу після випитого спиртного і вживання марихуани, він взявши пневматичну зброю і почав полювання на перехожих прямо з вікна будинку.

Жертвами стрілка стали кілька людей. Одного 34-річного чоловіка він поранивши у ногу, 14-річний підліток отримав поранення в груди, також серед постраждалих значаться жінка зі своєю дочкою.

Як повідомляється, один з очевидців спробував відтягнути потерпілого підлітка в телефону будку, у тієї самий момент укриття було обстріляно зловмисником. В ході обстеження телефонної будки поліцейський нарахували на ній не менше п’яти слідів від куль.

Прибулі на місце поліцейські знешкодили «снайпера» і заарештували його. В ході огляду помешкання, з вікна якого велася стрілянина, була виявлена коробка з боєприпасами для пневматики.

За наявними даними, двоє постраждалих від стрілянини були направлені в лікарні, їхньому життю нічого не загрожує.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України