В австрійському курортному містечку ввели штраф 25 євро за ходьбу в лижних черевиках

В лижних черевиках через тірольський Ішгль після 8 вечора: штраф 25 євро

Після 20.00 години вечора в тірольському курортному містечку заборонено ходити в лижних черевиках. Чоловік був спійманий на порушення і на нього складено протокол.

Ішгль не відомий як місце спокійного відпочинку — це місце для практикування внутрішнього споглядання. І щоб нічого не заважало відпочиваючим зосереджуватися на танцювальних ритмах в лижних барах, з 8 години вечора в місті діє сувора заборона на лижні черевики. Мабуть гуркіт важких черевиків представляв акустичну загрозу учасникам алкогольного «слалому».

Заборона, що діє протягом трьох років, досі ставала предметом веселощів в ЗМІ. Але нарешті вона спрацювала — один австрійський відпочиваючий отримав штраф у середу. Для порушника в черевиках штраф становить 25 євро. І це він легко відбувся. Максимальна сума штрафу становить до 2000 євро.

Чоловік сприйняв це з гумором: «Так яка ж ти щаслива, Австрія!».

Штраф повинен бути сплачений протягом 14 днів — все одно гості Ішгля раніше тверезіють. До речі кажучи, той , хто занадто багато випив і оговтується прилюдно, повинен викласти 50 євро. Знудити в такій ситуації також буде коштувати 50 євро.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty − ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh