Новини з Австрії

В австрійському курортному містечку ввели штраф 25 євро за ходьбу в лижних черевиках

В лижних черевиках через тірольський Ішгль після 8 вечора: штраф 25 євро

Після 20.00 години вечора в тірольському курортному містечку заборонено ходити в лижних черевиках. Чоловік був спійманий на порушення і на нього складено протокол.

Ішгль не відомий як місце спокійного відпочинку — це місце для практикування внутрішнього споглядання. І щоб нічого не заважало відпочиваючим зосереджуватися на танцювальних ритмах в лижних барах, з 8 години вечора в місті діє сувора заборона на лижні черевики. Мабуть гуркіт важких черевиків представляв акустичну загрозу учасникам алкогольного «слалому».

Заборона, що діє протягом трьох років, досі ставала предметом веселощів в ЗМІ. Але нарешті вона спрацювала — один австрійський відпочиваючий отримав штраф у середу. Для порушника в черевиках штраф становить 25 євро. І це він легко відбувся. Максимальна сума штрафу становить до 2000 євро.

Чоловік сприйняв це з гумором: «Так яка ж ти щаслива, Австрія!».

Штраф повинен бути сплачений протягом 14 днів — все одно гості Ішгля раніше тверезіють. До речі кажучи, той , хто занадто багато випив і оговтується прилюдно, повинен викласти 50 євро. Знудити в такій ситуації також буде коштувати 50 євро.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

6 − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.