Українці в Чехії

Чеський мультфільм номінований на «Оскар»

Мультфільм «Дочка» (Dcera) номінований на премію «Оскар» в категорії «Кращий короткометражний анімаційний фільм». Конкуренцію чеському мультфільму складуть чотири картини: «Хєїр лав», «Кітбул», «Меморабл» і «Сестра».

Раніше мультфільм «Дочка» отримав приз Студентської премії Академії кінематографічних мистецтв і наук (Student Academy Awards), який називають «студентським Оскаром».

Режисер мультфільму «Дочка» — Дар’я Кащеєва, студентка Факультету кіно і телебачення Академії музичних мистецтв. Вона вчилася на музичного режисера в академії Гнесіних, працювала звукорежисером в московських театрах МХАТ, «Сатирикон» і «Модерн». У 2017 р. перемогла у конкурсі Nespresso Talents і отримала приз на кінофестивалі в Каннах за свій авторський фільм To Accept. Протягом двох років Дарина Кащеєва планує зняти новий фільм і отримати титул магістра.

Продюсери мультфільму «Дочка» — Зузана Рогачова (Факультет кіно і телебачення Академії музичних мистецтв) і Мартін Вандас (MAUR film). Допомога у створенні мультфільму зробив чеський Державний фонд кінематографії.

Мультфільм «Дочка» розповідає про взаємини батька і дочки, якої не вистачає любові і уваги. Коли-то дівчинка принесла додому птицю, але батько, зайнятий рутиною, не оцінив такий благородний вчинок. Донька все більше занурюється у свій світ, і батькові все важче знайті з нею спільну мову.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

twenty + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.