Новини з Австрії

У квартирі в Австрії вибухнув електросамокат: жителю Граца довелося вситрибувати з вікна

У неділю вдень під час зарядки у квартирі у Граці вибухнув акумулятор електросамоката. Три людини отримали поранення — 33-річний власник у паніці вистрибнув з вікна першого поверху та отримав серйозні травми, а ще двоє людей отруїлися димом.

У неділю вдень електросамокат спричинив пожежу в житловому будинку в Граці . Щоб врятуватися, чоловік вистрибнув з вікна будівлі і серйозно поранився. Ще двоє людей трохи отруїлися димом. У департаменті поліції Штирії заявили, що акумулятор, мабуть, вибухнув під час заряджання електросамокату.

Чоловік (33 роки) відвідував свою матір (50 років) у неділю та підключив свій скутер до електромережі у передпокої квартири, щоб зарядити його. За даними поліції, акумулятор вибухнув із гучним гуркотом. Було багато диму, через що чоловік запанікував і вистрибнув із вікна першого поверху. Мати та 17-річний брат змогли самостійно залишити квартиру, але трохи отруїлися димом. Професійна пожежна служба Граца загасили пожежу силами 25 осіб та шести транспортних засобів.

Тяжкопораненому 33-річному чоловікові було негайно надано медичну допомогу, а потім його доставили в LKH Грац. У той же час співробітники екстрених служб обшукали будинок – було знайдено ще одного мешканця, якого вивели на вулицю, інші мешканці не постраждали

За даними пожежників, пожежу у квартирі вдалося загасити за лічені хвилини, але квартирі завдано значної шкоди. Розмір збитків поки що встановлюється.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України