Авторські статті

20 грудня: день підбиття професійних і життєвих підсумків

Астрологи розповідають, що 20 грудня – день підбиття попередніх професійних і життєвих підсумків. Енергії дня налаштовують на активізацію аналітичних здібностей, можна накреслити плани на майбутнє.

Астрологи надали рекомендації для кожного знаку Зодіака.

Овен

Для очищення організму – як на моральному, так і на фізичному рівні – бажано сходити до лазні, провести сеанс детоксу, зробити чистку у косметолога, якомога довше погуляти на свіжому повітрі.

Телець

Спілкування з колегами сьогодні може принести багато негативу, що не найкращим чином позначиться на робочому процесі, тому бажано від нього відмовитися – це, до речі, і для справи корисніше.

Близнята

Минуле, повернувшись цього дня у ваше життя, може набути будь-якого вигляду – від телефонного дзвінка до появи людини, з якою вас колись пов’язували серйозні стосунки: зверніть увагу на те, що вона скаже.

Рак

Дуже важливо стежити за станом свого здоров’я – особливо тим із вас, хто страждає від хронічних захворювань: за найменшого нездужання необхідно одразу ж вжити заходів, щоб не допустити серйозної стадії.

Лев

День сприятливий для зустрічі з друзями – особливо тими, кого ви давно не бачили: по-перше, вам є про що розповісти одне одному, а по-друге, спілкування залишить масу приємних вражень.

Діва

Позитивні енергії дня сприятливі для того, щоб перепросити тих, кого ви образили, і прийняти вибачення тих, хто образив вас: напередодні свят саме час налагодити стосунки зі своїм оточенням.

Терези

Ті з вас, хто давно розмірковує над зміною роботи, може отримати відповідну пропозицію, але з відповіддю на неї поспішати не варто – спочатку треба дізнатися більше про компанію, яка вас запрошує.

Скорпіон

Фінансова пропозиція, яку позиціонуватимуть як вкрай вигідну, насправді такою, найімовірніше, не є, тож щоб уникнути неминучих збитків, краще її не приймати.

Стрілець

Поганий настрій, який може “накрити” вас від самого ранку, чудово “лікується” розмовою з людиною, якій ви щиро симпатизуєте: вона зуміє знайти слова, які не лише заспокоять, а й розвеселять вас.

Козоріг

Як би ви не зашивалися з роботою, не варто просити колег про допомогу: перебуваючи в цейтноті, вони, найвірогідніше, не відмовлять, але зроблять усе так, що вам доведеться переробляти – в чому сенс такої допомоги?

Водолій

Не варто поглиблювати конфлікт, що існує між вами і близькою людиною: згадайте, що поганий мир кращий за гарну сварку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України