Війна РФ проти України

В Криму палає авіабаза у селищі Новофедорівка під Саками. Відео

Кілька днів під ряд викошували ППО росіян новими ракетами, які осліпили весь кримський напрямок. А сьогодні настав час протестувати дальність вільної зони.

Про це повідомив головний редактор порталу LIGA.net Petro Shuklinov

Виявилось, що росіяни повністю втратили небо над Кримом. З чим я їх і вітаю. Хоча, звісно, насправді у нас немає ракет, здатних пролетіти майже 300 км до військового аеродрому росіян під Саками. Тому це не ми. Всім окупантам бажаю гарної кримської засмаги, – продовжив Петро Шуклінов

Відео з палаючою авіабазою ширяться в соцмережах щосекунди, але у всіх охочих ще є час виїхати по Кримському мосту на росію :

На даний момент зарано робити остаточні висновки, але в якості припущення один з OSINT-аналітиків InformNapalm висловив цікаву думку, що сьогодні ЗСУ відпрацювали красиво за класичною схемою: AGM-88 HARM вивели з ладу РЛС/ППО, а далі у пробите “вікно” залетіли поки ще не анонсовані ATACMS (були чутки, що рішення про їх передачу могло бути прийняте після російського воєнного злочину в Оленівці). Таким чином була знищена/уражена дуже жирна ціль, бо на цьому аеродромі в Новофедорівці базується 43-й окремий морський штурмовий Севастопольський авіаційний полк (на архівних супутникових знімках видно, що на цьому аеродромі базувались Су-24, Су-24МР та Су-30СМ).

Тим часом російське командування вже оголосило, що “відбулась детонація авіаційних боєприпасів”. Ну ми всі пам’ятаємо “випадкову пожежу” на гркр “Москва” (отріцатєльноє вспплитіє і жєст доброй волі)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України