Новини

Особливості вибору кондиціонерів

Літня спека, осіння прохолода та зимова холоднеча не дають комфортно жити та працювати. Але існують прилади, які позбавляють від таких неприємних моментів. Це кондиціонери – незамінні пристрої, які здатні подарувати комфортні умови у будь-яку пору року.

Які бувають види кондиціонерів

Кондиціонер – це побутова техніка, яка підтримує бажаний клімат в приміщенні. Спочатку існували пристрої, що охолоджували температуру в будівлі. Але пізніше з’явилися прилади, здатні прогрівати атмосферу у квартирі. Завдяки сучасним технологіям можливо навіть нейтралізувати бактерії та пил, видаляти неприємний аромат та сморід. Такі багатофункціональні прилади отримали назву кліматичні системи. Розрізняють наступні види кондиціонерів:

  1. Моделі промислові. Необхідні для великих підприємств.
  2. Побутові пристрої. Використовуються у квартирах, дачах, заміських будинках.
  3. Напівпромислові прилади. Потрібні для комфортної роботи офісів, магазинів, супермаркетів.

Такі системи кондиціонування існують кількох типів.

Віконні кліматичні прилади

Пристрій має вигляд моноблоку, який вставляється в віконний проріз або стіну. Основний плюс віконного кліматичного приладу – на такий кондиціонер ціна досить невисока, а монтується він легко та швидко.

Настінні спліт-системи

Такий побутовий кондиціонер – найпопулярніший серед кліматичних систем. Він складається з внутрішнього та зовнішнього блоків. Основні переваги пристрою:

  • хороша продуктивність;
  • безшумність під час роботи;
  • компактність.

Але монтаж настінних кондиціонерів можуть здійснювати лише професійні працівники.

Кондиціонери підлогово-стельового типу

Такі системи встановлюються у приміщенні під стелею або на підлозі. Керування здійснюється дистанційно за допомогою пульта. Моделі відрізняються високою продуктивністю.

Касетні кліматичні пристрої

Спліт-системи Toshiba касетного типу необхідні для створення комфортного мікроклімату у великих спорудах та середніх приміщеннях. Вони мають вбудовану панель управління, що значно полегшує монтаж системи.

Колонні кліматичні прилади

Такі спліт-системи потрібні для охолодження повітря просторих будівель. Колонні кондиціонери встановлюються на підлогу. Вони дуже компактні, та за потреби їх можна перемістити.

Мобільні моделі

Якщо недоцільно встановлювати стаціонарні кліматичні прилади, використовують мобільні пристрої. Наприклад, на дачі чи в орендованій квартирі. Мобільні моделі переміщаються всередині приміщення та легко транспортуються.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України