Новини

В Княжичах на Київщині люди не випускають беркутяток додому в Харків – вимагають розправи

Близько 20.00 їх автобус повертався з Києва через ПКП на Чернігівській трасі біля Броварів, активісти намагались його зупинити, кинувши їжака на дорогу.

“По ситуації в Княжичах: повідомляється, що в автобусі був таки “Беркут”, є інфа, що харківський. Зараз виродки кинулись в розсипну по селу, частина з них позалягала в ярах та відстрілюються, більша частина блокована біля магазину “Камелія”, серед них є один поранений”, – йдеться у повідомленні.

У місце дислокації приїхала броварська міліція, також там багато ополченців, частина зі зброєю.

“Серед повстанців є ті, хто вимагає негайно розстріляти беркутівців, частина більш лояльна. Наразі беркутята не стріляють, повністю заблоковані”, – йдеться у повідомленні.

За повідомленням членів броварський Самооборони, силовики забрали з собою зброю і боєприпаси, в автобусі знайшли їх особисті речі, порожній ящик з-під автоматів, гумові кулі. Приблизно дві сотні жителів зараз залишаються біля автобуса.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

7 коментарів

  1. И ГДЕ БОРЗОСТЬ ДАННЫХ [гав-гав] АВТОМАТ И ЛЕЖАТ В ОБОСРАННЫХ ТРУСЕЛЯХ ПО КАНАВАХ

  2. Вбивці не діти вже – це дорослі люди. Їм повинні гідно відповісти – зі зброєю в руках як і вони били людей. Та вбивали. А на сході робіть що хочете – хочете бути рабами – це ваш вибір. Ніхто не тримає вас, шановні. Слава Героям України!

  3. Смотрите, чтобы вас майданутых так на востоке не гоняли и не давили как клопов. У нас абсолютно разные ментальности и идиалогические ценности. Если хотите жить в мире – научитесь уважать мнение другой половины населения Украины. В противном случае политиканы всегда будут спекулировать на разнице менталитетов и распрям не будет ни конца ни края. Не трогайте 20-ти летних пацанов, их родители, как и миллионы восточных украинцев, вам не простят этого никогда. Украина никогда не сможет существовать, как государство на ненависти Востока и Запада. Достаточно трагедий из-за тупых ошибок как с одной стороны, так и с другой.

    1. молодец влад, так держать, этих уродов же должен кто то кормить, запад выгнал , ну а на востоке рабов много….давай въе..ай а они будут тебя охранять….гы

    2. Уважаемый Влад! Если вы хотите чтобы вас слушали, то не прилично начинать диалог с угроз и оскорблений! А насчет остального вашего поста, то я согласен что линчевать беркут не годится, их должен судить суд! И еще открою вам тайну. Нет бендеровцев, нет восточных украинцев – их придумали политики. Есть украинцы!!!

    3. Уважаемый Влад. Выйди на улицу и спроси у населения кто за зека, на востоке достаточно умных людей которые давно поняли диктаторский характер власти. Жаль конечно что и дебилов на Донбассе хватает, но их удел быть рабами. Донбас тоже не мало пострадал от режима зека и тоже за то что бы его судили.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.