Авторські статті

Я убитий на Майдані

Три місяці стійкості. Три зимових місяці безпрецедентного героїзму, немислимого в нинішньому продуманому і меркантильному світі. Три місяці запаморочливої ??історії, що пережила майже райський катарсис національного відродження і звалилася в сутінок «путінського інферно». Майдан подарував нам сюжет похлеще «Володаря кілець», хоча вражаючі толкіністскіе аналогії українського повстання розривають всі звичні шаблони сучасного політесу.

Обдовбані пропагандистським теле-киселем росіяни, вгодовані в гіпермаркетах і єгипетсько -турецьких олл інклюзив, зі знанням справи три місяці кивали на Майдан: «так вони там всі проплачені!» Що ви скажете зараз, росіяни, коли десятки людей склали свої голови на вулицях Києва? Вони теж «проплачені»? Скільки ж гривень може коштувати смерть від куль снайперів? До якої міри можуть заплисти мізки, щоб сумніватися в щирості полеглих?

Проявіть, нарешті, повагу. На секунду задумайтеся, що ціна свободи може бути більше вартості позашляховика або нової квартири. Що справжня битва за національну гідність проходить в сполохах вогню, в диму від покришок, на морозі і в грязі, а не в потішних олімпійських сараях, збудованих для насолоди Його Величності.

Багато хто зараз скривилися в гидливою гримасі, коли з’ясувалося, що Майдан здатний захищатися і переходити в наступ. Запирхає «професійні» політики, «потомственнние» інтелігенти, видні блогери, які, звичайно, при нагоді не забудуть скористатися революційними успіхами, здобутими кров’ю «бандерівців» і «радикалів». Найсміливіших і рішучих, непохитних і переконаних, готових йти до кінця, в черговий раз оббрехали, затаврували, прокляли і вбили.

Їх бичували на царських дибах, масово морили голодом, підривали в схронах, ловили по карпатським лісам, вбивають і зараз – але тепер вони не відступлять. Їм не потрібні 15 мільярдів, об’єднаний чемпіонат з футболу, «триєдність братніх народів» і тайговий союз. Вони втомилися від настирливої ??«братньої» кохання, смердить кирзача. Вони прийшли взяти свою законну волю. І краще не стояти у них на шляху.

Спіть спокійно, полеглі хлопці. Тримайтеся ті, хто в строю. Сонце свободи вже встає.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України