Я убитий на Майдані

Три місяці стійкості. Три зимових місяці безпрецедентного героїзму, немислимого в нинішньому продуманому і меркантильному світі. Три місяці запаморочливої ??історії, що пережила майже райський катарсис національного відродження і звалилася в сутінок «путінського інферно». Майдан подарував нам сюжет похлеще «Володаря кілець», хоча вражаючі толкіністскіе аналогії українського повстання розривають всі звичні шаблони сучасного політесу.

Обдовбані пропагандистським теле-киселем росіяни, вгодовані в гіпермаркетах і єгипетсько -турецьких олл інклюзив, зі знанням справи три місяці кивали на Майдан: «так вони там всі проплачені!» Що ви скажете зараз, росіяни, коли десятки людей склали свої голови на вулицях Києва? Вони теж «проплачені»? Скільки ж гривень може коштувати смерть від куль снайперів? До якої міри можуть заплисти мізки, щоб сумніватися в щирості полеглих?

Проявіть, нарешті, повагу. На секунду задумайтеся, що ціна свободи може бути більше вартості позашляховика або нової квартири. Що справжня битва за національну гідність проходить в сполохах вогню, в диму від покришок, на морозі і в грязі, а не в потішних олімпійських сараях, збудованих для насолоди Його Величності.

Багато хто зараз скривилися в гидливою гримасі, коли з’ясувалося, що Майдан здатний захищатися і переходити в наступ. Запирхає «професійні» політики, «потомственнние» інтелігенти, видні блогери, які, звичайно, при нагоді не забудуть скористатися революційними успіхами, здобутими кров’ю «бандерівців» і «радикалів». Найсміливіших і рішучих, непохитних і переконаних, готових йти до кінця, в черговий раз оббрехали, затаврували, прокляли і вбили.

Їх бичували на царських дибах, масово морили голодом, підривали в схронах, ловили по карпатським лісам, вбивають і зараз – але тепер вони не відступлять. Їм не потрібні 15 мільярдів, об’єднаний чемпіонат з футболу, «триєдність братніх народів» і тайговий союз. Вони втомилися від настирливої ??«братньої» кохання, смердить кирзача. Вони прийшли взяти свою законну волю. І краще не стояти у них на шляху.

Спіть спокійно, полеглі хлопці. Тримайтеся ті, хто в строю. Сонце свободи вже встає.

Comments

0 comments

4 коментарі

  1. БАНДЕРЛОГИ-ГЕТЬ!ГЕТЬ!ВIД УКРАIНИ!!!

    • Коля мені соромно за таких співвітчизників як ти!!!

    • Коля, ти те саме, що зараз тут написав, піди і скажи на Майдані .
      Або в будь-якому районному містечку Центральної, Західної чи Північної України. Давай ! Пробуй ! Що ? – Насцяв у штани, Колю ???

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 + 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh