Новини з Австрії

В клініці у Верхній Австрії лікар залишив операцію через зустрічі в своїй приватній практиці: пацієнт помер

Інцидент викликав обурення: після того, як старший лікар залишив університетську лікарню Кеплера в Лінці (KUK), в ході важкої операції виникли труднощі і пацієнт помер. За повідомленнями, хірург залишив операційну через призначеного прийому у собі в приватній практиці. Тепер лікар відсторонений і інцидент розслідується компетентними органами.

У вівторок 77-річний пацієнт з розривом аорти був доставлений рятувальним вертольотом в клініку Кеплера і йому призначена була термінова операція. Однак лікар, який керував операцією, раптово передав справу колезі і залишив лікарню під час критичної фази операції, повідомляється з посиланням на внутрішні джерела. Згідно з повідомленнями, у лікаря була призначена зустріч в своїй приватній практиці. Після відходу старшого лікаря операція проходила важко і закінчилася смертю пацієнта.

«Операція була передана асистентові лікаря», — сказав Андреас Цирер, керівник відділення серцевої, судинної і грудної хірургії.

«Точні обставини цієї передачі в даний час вивчаються». Однак він зазначив, що «екстрена операція з розривом артерії в принципі пов’язана з високим рівнем смертності від 15 до 20 відсотків».

Медичний директор KUK, Фердинанд Вальденбергер, також підтвердив смерть чоловіка і призначив офіційну експертизу. Сам лікар був тимчасово відсторонений від роботи до з’ясування обставин. На даний момент, однак, «немає ніяких доказів неправомірної поведінки», сказав Вальденбергер. Якщо підозра про те, що смерть бути пов’язана з виходом лікаря з операційної, буде підтверджена, то є ризик його звільнення і кримінального наслідки.

За матеріалами:https://www.oe24.at/
Фото:https://www.oe24.at//

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України