Політика

До Кишинева вже пробираються бойовики ПВК “Вагнер”: РФ готує “мітинг”

Кремль готує проросійський бунт у Молдові. Західні розвідки попереджають, де найближчим часом може статися спроба антидержавного перевороту.

Військовий експерт, координатор групи “Інформаційний опір” Олександр Коваленко у своєму Telegram-каналі зазначає, що у неділю до Кишинева почали звозити проросійські сили на черговий антиурядовий мітинг.

Його слова підтверджують деякі видання. Так, представника російської приватної військової кампанії “Вагнер” не пустили до Молдови. Всього за тиждень відмовили у в’їзді 182 іноземцям та 46 одиницям транспорту.

“Обмін інформацією дозволив нам виявити в потоці пасажирів в аеропорту Кишинева громадянина, ідентифікованого як представник ПВК з Росії (Вагнер). Його не пустили в країну і повернули літаком до держави, з якої він вилетів”, – пише видання Newsmaker.

Натомість за останню добу до Молдови в’їхало понад 23,8 тисячі іноземців, з них майже 5 тисяч – громадяни України.

Ковалонок розповідає, що співробітники місцевої поліції зупиняють автобуси з протестувальниками на в’їздах до міста, проте ті у відповідь починають перекривати дороги. Примітно, що місцевим силовикам вдалося затримати громадянина Росії, який входить у російське терористичне угруповання ПВК “Вагнер”. В автобусах велика кількість людей пенсійного віку та “титушок” спортивної зовнішності.

Коваленко зазначає, що Росія могла підготувати велику кількість бойовиків, яких протягом кількох останніх місяців могли таємно звозити до Молдови для активних бойових дій під час спроби повалення місцевого уряду.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України