В кінці 2016 року в 50% людей на Землі буде онлайн

Аналітики повідомили, що до кінця 2016 року близько 50% жителів Землі будуть онлайн. Це можливо завдяки розвиваються мереж 3G і 4G.

На даний момент у розвинених країнах близько 80% всіх мешканців постійно користуються інтернетом. Цей показник у два рази нижчий у держав, що розвиваються, але вони продовжують стрімко приносити інтернет в маси. Найбідніші держави не можуть похвалитися настільки вражаючими даними і у них близько 15% громадян мають доступ до «світової павутини», а це 1 з 10 осіб. При цьому дослідники повідомили, що вже зараз 47% усього населення планети має безперешкодний доступ до інтернету, а до кінця року ця цифра ще більше зросте мінімум до 3,5 млрд. чоловік (50%). Також, за наданою інформацією, до 2020 року цей показник збільшиться до 60%. Цьому сприяють бездротові мережі 3G і 4G.

Зараз по всьму світу тривають активні сприяння різних корпорацій з надання послуг виходу в інтернет. Аналітики також відзначили, що більшість користувачів розвинених країнах не просто підключаються до мережі, а постійно знаходяться в онлайні. Що ж стосується менш розвинених країн, то там спостерігається аналогічне положення, яке було в 1998 році у найбільших містах світу.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh