Авторські статтіНовини

В кінці 2016 року в 50% людей на Землі буде онлайн

Аналітики повідомили, що до кінця 2016 року близько 50% жителів Землі будуть онлайн. Це можливо завдяки розвиваються мереж 3G і 4G.

На даний момент у розвинених країнах близько 80% всіх мешканців постійно користуються інтернетом. Цей показник у два рази нижчий у держав, що розвиваються, але вони продовжують стрімко приносити інтернет в маси. Найбідніші держави не можуть похвалитися настільки вражаючими даними і у них близько 15% громадян мають доступ до «світової павутини», а це 1 з 10 осіб. При цьому дослідники повідомили, що вже зараз 47% усього населення планети має безперешкодний доступ до інтернету, а до кінця року ця цифра ще більше зросте мінімум до 3,5 млрд. чоловік (50%). Також, за наданою інформацією, до 2020 року цей показник збільшиться до 60%. Цьому сприяють бездротові мережі 3G і 4G.

Зараз по всьму світу тривають активні сприяння різних корпорацій з надання послуг виходу в інтернет. Аналітики також відзначили, що більшість користувачів розвинених країнах не просто підключаються до мережі, а постійно знаходяться в онлайні. Що ж стосується менш розвинених країн, то там спостерігається аналогічне положення, яке було в 1998 році у найбільших містах світу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України