Новини

Що таке відпочинок в США

2Відпочинок в США яскравий і різноманітний у будь-який час року. Тут все створено і працює для людей: починаючи від оглядових майданчиків на дахах хмарочосів, найсучасніших досягнень техніки, модних бутиків і сезонних розпродажів, до спуску на дно знаменитого Гранд Каньйону та подорожі за водну завісу Ніагарського водоспаду.

Туристична галузь США працює день і ніч, щоб зробити ваш відпочинок різноманітним, цікавим та комфортним. Щоб подорожувати по США українцям потрібні візи, про їх виготовлення можна дізнатися у розділі: виза в США в Украине, а також отримати кваліфіковану консультацію.
Тут у США дух азарту і радісних очікувань. Тут Статуя Свободи зустрічає словами: «Дайте мені вашу втому, вашу бідність і дихайте вільно».

Подаруйте і Ви собі незабутню подорож в США, словом, «Welcome to USA»!

Подорож в США – це:

Широкий Бродвей, залитий вогнями;
Хмарочоси, які підпирають своїми шпилями небо;
Шикарні бутіки П’ятої авеню і Оушен Драйв;
Неоновий блиск розкішних готелів і казино в Лас-Вегасі;
Знаменита “фабрика мрій” Голівуд;
Справжні твори мистецтва в музеях світового класу;
Кращі гірськолижні курорти;
Білосніжні пляжі Майамі і Гавайських островів;
Пишність природних ландшафтів: гейзери, вулкани, мальовничі долини, каньйони, водоспади;

США — лідер по частині різноманітного відпочинку. Від снігових схилів скелястих гір до безтурботних пляжів Гаваїв, від розпусти і пороку Лас-Вегаса до тиші Великого Каньйону.

Але, по приїзді в країну ваш багаж можуть піддати ретельному огляду, щоб упевнитися в тому, що ви не ввозите в країну швидкопсувні продукти, наркотики, зброю, порнографічні матеріали, ножі з відкидним лезом, вибухонебезпечні матеріали, лотерейні квитки, «піратську» відео-, аудіо – та комп’ютерну продукцію. Вас запитають про ціль візиту в США (ділова поїздка, туризм тощо), а також не дивуйтеся, якщо службовець аеропорту може запитати, чи маєте ви якесь відношення до терористичних угруповань. Ні в якому разі не жартуйте на тему тероризму — для американців це серйозна тема. Якщо людині, заданому вам по прильоту питанні, щось не сподобається у ваших відповідях, вас запросять в офіс служби безпеки в аеропорту, а це вже серйозно: ви ризикуєте відправитися додому, так і не ступивши на американську землю і непізнавши її .

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України