Подорожі

В Хорватії спостерігається відновлення туристичної галузі

Наразі в Хорватії відпочиває близько 700 тис. туристів. Загалом туристична галузь фіксує 38% від минулорічного обороту

Згідно з системою eVisitor, яка моніторить туристичний трафік у комерційному та некомерційному сегменті та морські перевезення, за даними на 28.07, в Хорватії в липні зафіксовано понад два мільйони туристських візитів, що становить 54% за той самий період минулого року.
Було також зафіксовано 14,7 мільйона ночівель, що становить приблизно 59% минулорічного результату.

Із загальної кількості іноземні туристи здійснили 1,8 мільйона візитів (51% минулого року) та 12,5 мільйонів ночівель (56%), тоді як трафік внутрішніх туристів становить 90% та 78% ночівель.

В період з 1 по 26 липня загальна кількість туристів з Німеччини досягла 92% від минулорічного результату, зі Словенії з 91% , Польщі та Чехії приблизно 82% до минулорічного.

Найбільш популярні міста в липні – Ровінь, Медулін, Криквеніца, Пореч, Умаг та Спліт.

“Це, враховуючи обставини, відмінні показники та хороші повідомлення для серпня, коли ми очікуємо продовження позитивних тенденцій. Це підтверджується кількістю близько 700 тис. туристів, які зараз відпочивають у Хорватії”, – зазначив директор Хорватської туристичної ради Крістьян Станічіч, наголосивши на важливості подальшої відповідальної поведінки для збереження сприйняття країни як безпечного туристичного напрямку.

Завдяки активізації повітряних перевезень, Хорватія сподівається на зростання темпів прибуття туристів у серпні. Наприкінці року очікується близько 40% минулорічного туристичного обороту.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.