На верфі “Нібулон” підписали контракт на постачання 20 патрульних катерів

На території суднобудівного-судноремонтного заводу «Нібулон» відбулося підписання контракту щодо постачання 20 патрульних катерів FPB 98 MKI Морській охороні ДПСУ, п’ять з яких буде побудовані на верфі «Нібулон».

Передає Голос українською з посиланням на спільноту “Миколаїв – місто корабелів”.

Для реалізації зазначеного проєкту французька сторона обрала верф “Нібулон”. Французька сторона підкреслила, що для них було знайти надійного партнера, який має високий рівень професіоналізму і якість роботи. Такою компанією стала верф “Нібулон”. У свою чергу “Нібулонівські” суднобудівники запевнили, що готові виконати роботу в найкоротший термін.

Наразі ми розглядаємо більш широкий напрям нашої співпраці, яка буде спрямована на ринки інших країн, – зазначив Директор компанії ОСЕА Ролан Жосар зазначив

Патрульний катер довжиною 32 метри з легкого алюмінію розвиває швидкість до 30 вузлів та має запас ходу 1200 морських миль. Кожний катер буде оснащений сучасними системами оптико-електронного спостереження, RIB-човнами для оглядових груп прикордонників. Катери будуть використовуватися для охорони державного кордону на воді, операцій зі спостереження, нагляду та контролю, пошуково-рятувальних операцій та протидії диверсійно-розвідувальним групам.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 + 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh