Війна РФ проти України

На верфі “Нібулон” підписали контракт на постачання 20 патрульних катерів

На території суднобудівного-судноремонтного заводу «Нібулон» відбулося підписання контракту щодо постачання 20 патрульних катерів FPB 98 MKI Морській охороні ДПСУ, п’ять з яких буде побудовані на верфі «Нібулон».

Передає Голос українською з посиланням на спільноту “Миколаїв – місто корабелів”.

Для реалізації зазначеного проєкту французька сторона обрала верф “Нібулон”. Французька сторона підкреслила, що для них було знайти надійного партнера, який має високий рівень професіоналізму і якість роботи. Такою компанією стала верф “Нібулон”. У свою чергу “Нібулонівські” суднобудівники запевнили, що готові виконати роботу в найкоротший термін.

Наразі ми розглядаємо більш широкий напрям нашої співпраці, яка буде спрямована на ринки інших країн, – зазначив Директор компанії ОСЕА Ролан Жосар зазначив

Патрульний катер довжиною 32 метри з легкого алюмінію розвиває швидкість до 30 вузлів та має запас ходу 1200 морських миль. Кожний катер буде оснащений сучасними системами оптико-електронного спостереження, RIB-човнами для оглядових груп прикордонників. Катери будуть використовуватися для охорони державного кордону на воді, операцій зі спостереження, нагляду та контролю, пошуково-рятувальних операцій та протидії диверсійно-розвідувальним групам.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України