Авторські статті

В Європі готуються до найгіршої зими за 27 років. Що чекає Україну

78-річний Девід Кінг — народний синоптик, який пророкує погоду з допомогою місячних карток тисячолітньої давності і спостережень за поведінкою тварин.

Саме він обіцяє британцям небачені снігопади і температуру до -5° C (а при острівної легковажності це дуже і дуже холодно!),

За його словами, такої страшної зими не було з 1991 року!

Кінг займається прогнозами погоди вже 40 років і стверджує, що жодного разу не помилився. Метеорологи, втім, заявляють, що його методи «ненаукові» і того не варті уваги. Однак і вони прогнозують одну з найсуворіших зим за останні 100 років!

За прогнозами метеорологів, морози будуть також і дуже затяжними. Вчені пов’язують це явище з новим кліматичним циклом, у який входити Земля, і різкому підвищенні температури в Тихому океані.

Також очікується зниження сонячної активності. В Європі буде дуже сніжно, а в ряді країн температура опуститися до -30 °C!

У той час в Україні відбувається цікава колізія: прогнози офіційних і народних синоптиків дещо відрізняються.

Відділ кліматичних досліджень довгострокового прогнозу погоди Укргідрометцентру каже, що зима почнеться з плюсових температур, але до Нового року очікуються морози. За словами метеорологів, довго холодна зима в Україні не триватиме.

Вони відзначають, що морози можливі тільки на початку і наприкінці січня, а також в лютому, але вони не будуть різкими і тривалими. Весна почне вступати в свої права вже з середини лютого.

У свою чергу народний синоптик Леонід Горбань стверджує: в цьому році буде сувора зима.

Він прогнозує, що зима цього року буде морозною, аж до кінця березня. Холоди почнуться вже в листопаді, причому температура знизиться до −11–12 °C:

«Цикл холодних зим повторюється кожні 32 роки, схожа на майбутню зиму була ще в 1985 році — тоді теж були сильні снігопади і морози».

У перший місяць зими, за словами синоптика, очікуються інтенсивні снігопади і холодна, морозна погода. Січень пройде під знаком традиційних Водохресних морозів (до −22–25 °C).

Сильні морози також очікуються в середині лютого. Цей місяць буде самим сніжним.

Народний синоптик Леонід Горбань робить прогнози, використовуючи закономірності впливу планет Сонячної системи на клімат Землі.

Як і Девід Кінг, в своїй роботі він користується методикою розрахунку числових рядів планет, виявленої ще в стародавньому Китаї. Цією роботою цікавився, зокрема, Піфагор.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України