Духовне

В Івано-Франківській архиєпархії запрошують на Всеукраїнську прощу до Крилоса

Цьогоріч 31 липня – 1 серпня відбудеться Всеукраїнська патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої покровительки Галицького краю в с. Крилос (Давній Галич), яку очолить Блаженніший Святослав, Глава і Отець УГКЦ.

Час прощі – це час, коли можна обдумати все життя, зупинитися, відчути спокій, через втому фізичну отримати духовну силу. Відкинути матеріальні справи хоч на ті кілька днів прощі – це віднайти в собі сили для боротьби за власну душу.

Серед заходів цьогорічної прощі запланована насичена молитовна програма з нічними чуваннями, які проводитимуть семінаристи, та цікава мистецько-євангелізаційна програма, яку вже підготувала Молодіжна комісія.

Окрім того, для блага вірних, які прибудуть на прощу, більше сотні священників нашої архиєпархії будуть сповідати.

Кульмінаційним моментом молінь стане Архиєрейська Божественна Літургія, яку в неділю о 9:00 відслужить Патріарх УГКЦ Блаженніший Святослав.

Нагадуємо, що в рамках візиту на Прикарпаття, 31 липня древній Галич відвідає Патріарх Святослав, який освятить новозбудований храм Блаженних священномучеників Станіславівських – Симеона Лукача, Григорія Хомишина та Івана Слезюка.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України