В Італії відновлять зруйновані землетрусом храми

Прем’єр-міністр Італії Маттео Ренцо запевнив, що зруйновані землетрусом храми будуть відбудовані заново, розповів журналістам архієпископ Сполето-Норчі Ренато Бакардо. “Сьогодні вранці я розмовляв з головою Ради Міністрів, який пообіцяв відновити все: будинки, храми, громадські будівлі. Це наповнює надією. Я не експерт, але відомо, що відновити ці перлин буде нелегко”, – сказав ієрарх.

Одним з найбільш значних і відомих храмів, який був зруйнований землетрусом, є базиліка св. Бенедикта в Норчі, побудована в XIII ст. Вважається, що вона була зведена над фундаментом будинку, в якому народився засновник західного чернецтва і опікун Європи. На сьогоднішній день від неї залишився тільки фасад.

Про готовність профінансувати відновлення святині заявив італійський бізнесмен і меценат Брюнело Кучінелі. Підприємець не перший рік допомагає місцевим бенедиктинцям. “Ми відновимо її, як робили наші предки”, – сказав Кучінелі, посилаючись на відновлення святині місцевими жителями після землетрусу в 1702 р. Свої плани підприємець вже обговорив з главою італійського уряду.

У центральній частині Італії з кінця серпня 2016 р. тривають підземні поштовхи. В результаті, зруйновано велику кількість будинків, будівель, об’єктів культурної і релігійної спадщини. Без даху над головою залишилися близько 40 тис. чоловік.

Джерело: Радіо Ватикан

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen − ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh