Авторські статтіНовини

Енергетичні напої підвищують ризик розвитку гепатиту

Медики з лікувального закладу при університеті Флориди в США повідомили, що надмірне вживання енергетичних напоїв може призвести до серйозних проблем печінки. Зокрема підвищується ризик виникнення гепатиту.

У світі з кожним роком набирають популярність різні енергетики, яких стає все більше на прилавках магазинів. Компанії розробляють нові види цього напою, але при цьому не говорять про можливі побічні ефекти та ризики для здоров’я. Саме тому багато людей вважають їх абсолютно нешкідливими. Так було і з 50-річним чоловіком, який звернувся за кваліфікованою допомогою із-за серйозних болів в животі.

Лікарям він розповів, що протягом трьох тижнів випивав по 3-4 банки енергетиків в день, щоб знизити ознаки стомлюваності. Після цього у нього пропав апетит і почав боліти живіт. Спочатку пацієнт припускав, що це пов’язано з грипом, але коли шкіра почала приймати жовтуватий відтінок вирішив негайно звернути до лікарів. Результати детального обстеження показали високу концентрацію ферментів печінки трансаміназ і розвиток гепатиту.

Медики впевнені, що саме величезна кількість випитих енергетиків призвела до таких наслідків. Вони настійно рекомендувалі всім людям, які мають пристрасть до даного продукту, переглянути своє ставлення і мінімізувати прийом напою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України