Діаспора

В Італії відбудеться концерт Тіни Кароль

Тіна Кароль – талановита українська співачка, яка стала відомою завдяки своєму яскравому виступу на конкурсі пісні «Євробачення-2006», проведе єдиний концерт в Італії

Ця талановита дівчина – справжня зірка естради. Сьогодні її пісні знають і люблять в усіх куточках України. Незабаром українці в Італії зможуть насолодитися її талантом під час концерту в Неаполі.

“Хочу повідомити всім хорошу новину! – написав на своїй сторінці ФБ організатор турне, підприємець Микола Олексів – Єдиний концерт в Італії, живий звук та незабутні враження гарантовано!” Судячи по кількості уподобань та поширень у соціальній мережі, ця новина викликала живий інтерес серед любителів музики.

Виступ Тіни Кароль відбудеться в Неаполі 11 лютого 2018р.

“Найближчим часом буде повідомлено місце проведення концерту, а також ціна квитків. Дякую Всім за підтримку!!!” – повідомляє Олексів.

Нагадуємо, Тіна Кароль українська співачка та акторка, народна артистка України з 2017 року, солістка Ансамблю пісні і танцю Збройних сил України. Лауреат міжнародного пісенного конкурсу молодих виконавців «Нова хвиля 2005». З піснею «Show Me Your Love» представляла Україну на пісенному конкурсі «Євробачення», що відбувся в травні 2006 року в Афінах (Греція), де посіла сьоме місце.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України