Авторські статтіДіаспора

В Італії почався прийом заявок на допомогу матерям

“Bonus mamma” це одноразова виплата в розмірі 800 євро, предназаначенних для жінок, який в період з 1 січня 2017 року до 1 січня 2018 року досягли (досягнуть) 8 місяці вагітності , народили або усиновили дитину.

Прийом заявок від майбутніх мам на отримання виплату “Bonus mamma” почався 4 травня 2017. Відтермінування дати відбулося через проблеми у функціонуванні веб-платформи національного Інституту Соціального Захисту (INPS).

Хто може отримати материнський бонус у 2017 році?

Можливість подати запит на премію в розмірі 800 євро будуть мати всі натуральні і прийомні батьки, які підпадають під встановлені критерії.

Бонус виплачується всім жінкам, які досягли кінця сьомого місяця вагітності (на початку восьмого місяця), які народили або усиновили дитину в поточному 2017 році. Материнський бонус є одноразовою виплатою  на кожну дитину, (народжену або усиновлену).

Отримати материнський бонус мають право громадянки Італії і ЄС, а також іноземки зі статусом політичного біженця і ті, хто володіє довгостроковим дозволом на проживання ЄС.

Заявка повинна бути подана ??в електронному вигляді в на сайт INPS по завершенню сьомого місяця вагітності і в будь-якому випадку протягом одного року з дня народження / усиновлення дитини.

Як подати заявку на материнський бонус у 2017 році?

Заявка повинна бути подана в електронній формі в INPS на порталі www.inps.it (спочатку необхідно зареєструватися і отримати Pin), або зателефонувавши до Контактного центру за номером 803 164 (із стаціонарного телефону) або на номер 06164164 (для мобільних телефоннів), або через профільні профспілки чи патронати.

Щоб підтвердити вагітність, Ви можете надати в INPS оригінал довідки від лікаря або її завірену копію. Можливо відправити довідку рекомендованим листом або вказати номер електронного протоколу свідоцтва, виданого лікарем, зареєстрованим в Asl.

Якщо запит був зроблений вже після народження дитини, мати повинна самостійно вказати в своїй заяві податковий код (codice fiscale) дитини.

Громадяни країн, які не є членами ЄС, повинні підтвердити наявність у них дійсного довгострокового виду на проживання.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України