Діаспора

В Італії працівники без Green Pass масово хворіють, щоб уникнути вакцинації від коронавірусу та подальшого звільнення

Черезе введення Green Pass італійці масово вакцинуються

Якщо до вчорашнього дня в Італії говорили про “розрахований ризик”, то система в цілому витримала дебют так званої зеленої сертифікації в Італії на робочому місці.

Нагадаємо, що з 15 жовтні без Green Pass в Італії не можливо прийти на робоче місце. Green Pass – документ, який засвідчує повний цикл вакцинації від коронавірусу, або те, що пацієнт хворів на протязі 6-ти місяців та виздоровів.

Однак наявні дані свідчать про те, що багато людей виробили стратегію “без вакцинації”, щоб обійти зобов’язання.

Окрім страйків та демонстрацій, насправді – у деяких випадках як запобіжний захід, вже протягом кількох днів – відбувався також протест тих, хто не мав так званого Green Pass, хто вигадував собі хворобу, щоб уникнути відсторонення від роботи. Схвально коментуючи введення обов’язку пред’являти зелений сертифікат для працівників в Італії – який фіксував “ефект зеленого проходу” на щеплення, змусивши Італію підскочити у вакцинації значно вище середнього по ЄС (отримання першої дози зросло вчора на 34 % порівняно з початком тиждень) – міністр державного управління Ренато Брунетта також мав наголосити на тому, як у перший день зобов’язання Green Pass, як у державному, так і в приватному секторі, збільшилося на 23,3% отримання сертифікатів порівняно з минулою п’ятницею та 5,5% порівняно з двома тижнями тому. “О 12:00, – повідомив міністр, – дані INPS щодо медичних сертифікатів у державному та приватному секторах зафіксували незначне зростання: вони становили 47 393 проти 38 432 8 жовтня та 44 903 1 жовтня”.

Повідомлення про “більшу від звичайної кількість захворювань за останні дні”, серед іншого, було повідомлено Asf. За даними компанії, яка надає послуги місцевого громадського транспорту в провінції Комо, вчора було пропущено 6% автобусних поїздів між міськими та позаміськими містами, що становить 160 із 2800 запланованих щоденних поїздок. Це – зазначає Asf – через велику кількість хворих людей, 40% з яких – “водії, які не мають наміру виконувати правила, що набрали чинності, і вирішили заздалегідь захворіти”.

Але чи справді так просто для здорового працівника отримати медичну довідку, що засвідчує підробку?

“Безперечно те, що сімейні лікарі, якщо не з належними винятками, не піддаються видачі фіктивної сертифікації. Якщо із запровадженням зеленого пропуску робітники видали себе хворими, – пояснює національний заступник секретаря Генеральної федерації Італії Практикуючі лікарі (Fimmg), Доменіко Крісара – це не тому, що є поступливі лікарі. Центральним моментом, при всій повазі до міністра, є відновлення дискусії щодо сертифікації хвороби. Перші три дні хвороби, щоб забезпечити пацієнт бере на себе повну відповідальність за те, що він каже лікарю. Це правда. Справа в тому, що деякі патології не об’єктивуються. Якби незначні захворювання тривалістю до трьох днів були самостійно сертифіковані, як це відбувається у більшості країн Європи, працівник візьме на себе повну відповідальність здатність хибно представити себе. Як і у випадку з серійними пацієнтами у п’ятницю та понеділок, за якими INPS має контролювати цільові перевірки ».

Заходи проти Covid також не полегшують”гру” тим, хто хитрує

“У цей момент, якщо мені подзвонить пацієнт і заявив, що у нього гарячка, я не можу дозволити йому прийти до кабінету, щоб відвідати його або піти до нього, і через ризик Covid я все одно зобов’язаний тримати його під наглядом лікаря, якому я повинен обов’язково довіряти ».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України