Авторські статті

В Іраку ліквідований «міністр оборони» «ІГІЛ»

   В Іраку ліквідовано так званий міністр оборони міжнародної терористичної організації «Ісламська держава». Його ліквідація, за твердженням іноземних ЗМІ – найбільша втрата в рядах екстремістів за останні дні.

Як повідомляє Joinfo.ua, один з ватажків ІГІЛ по імені Шаіт ас-Самераі, якого екстремісти називали «міністром оборони», «був убитий в ході спеціальної операції іракських сил безпеки проти ІГ в провінції Найнава» в Іраку. Разом з ним загинули ще 8 бойовиків «Ісламського держави».

Це вже друга серйозна втрата в рядах екстремістів за останні дні: в кінці минулого тижня від отриманих ран помер ватажок терористичного угруповання «Ісламська держава» Абу Бакра аль-Багдаді.

Нагадаємо, терористичне угруповання «Ісламська держава» веде активні наступальні дії на північні провінції Іраку з літа минулого року. За цей час їй вдалося взяти під контроль близько третини іракської території. «Ісламська держава» є терористичною організацією, діяльність якої заборонена в ряді країн. У 2014 році Верховний суд України визнав «Ісламську державу» терористичною організацією, діяльність якої в межах країни офіційно заборонена.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.